Кровля з ПВХ мембрани

На плоских технічних покрівлях, промислових і торгово-розважальних споруд часто облаштовані виходи вентиляційних шахт, встановлені теплообмінники централізованих систем кондиціонування та інше обладнання потребує регулярного доступу. А значить і покрівельне покриття повинне зберігати цілісність при інтенсивному використанні. Одним з наймолодших і перспективних покрівельних матеріалів для плоских дахів є ПВХ мембрана.
 
Що таке ПВХ мембрана і які її переваги
 
Плоскі покрівлі ще називають експлуатованими. Детально про цей тип дахів читайте в статті «Що таке експлуатована покрівля».

Для такої покрівлі покриття повинне бути міцним, одночасно гнучким і еластичним. А також стійким до перепадів температур і ультрафіолету. Гнучкість і еластичність необхідна тому, що при великій площі покрівлі будівля «живе», «дихає» і є люфти, сезонні розширення від температури і т.д.
 
ПВХ мембрана відповідає всім цим вимогам, крім того її виготовляють в світлих тонах, що зменшує нагрів покрівлі влітку, тим самим знижуючи витрати на кондиціонування повітря.
Традиційно для подібного виду дахів використовували бітумний руберойд або рідку мастику. Метод герметизації був простим, матеріали і компоненти доступними.
 
Але спосіб укладання руберойду трудомісткий і екологічно брудний, необхідний гарячий бітум (смола), і / або відкритий вогонь. За день можна було покрити площу не більше 200-300 м2. У літню спеку чорна бітумна покрівля сильно нагрівалася, бітум починав текти, з'являвся неприємний запах. А через пару сезонів з'являлися тріщини, і потрібно було шукати і замазувати місця пошкоджень.
 
ПВХ (ПВХ) мембрана матеріал нового покоління, і позбавлена ​​більшості недоліків своїх попередників.

Монтаж покрівлі з ПВХ мембрани

Після виміру даху нашими фахівцями і обговорення майбутніх робіт, в технічному відділі компанії проводиться повний розрахунок потрібної кількості матеріалу і всіх видів робіт.
 
Монтаж ПВХ мембрани дозволить забезпечити необхідний рівень захисту при покритті плоских покрівель. Сам процес повинен контролюватися компетентними фахівцями, які мають необхідний досвід відповідними навичками. При цьому, на монтаж ПВХ мембрани ціна буде прямо залежати від типу підібраного матеріалу покрівлі, а також площі робіт, терміновості та інших персональних ознак. Дізнатися точні розцінки і особливості робіт можливо при зверненні до менеджера компанії "WOODWILD".

 

▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: