Фальцева покрівля - це один з найпоширеніших видів металевої покрівлі, який виготовляють в основному з оцинкованого рулонного металу, також застосовується і пофарбований метал минулий заводську антикорозійну обробку. Фальцеву покрівлю по суті можна зробити практично з будь якого металу має рулонну або довголисту форму, наприклад таку покрівлю можна зробити з міді.

Особливість фальцевой покрівлі є її монолітність конструкції, надійний замок - фальц, довговічність, відносна дешевизна.

В якості сполучного елемента між листами металу застосовується техніка фальцевания, Фальц це такий вид замку котрий виходить шляхом згинання & nbsp; суміжних закінчень листів металу, таким чином, щоб и вийшло нероз'ємне з'єднання.

Види фальцевого замку

1.Одиночний стоячий фальц - невтішне ізгібаніе одного з кінців металу над попередньо підігнутим на 90% несучим листом. Даний вид фальцювання найпростіший і найшвидший у з виготовленні, але у нього є один недолік, при неякісному обтиску покрівельні листи просто можуть розійтися.

2.Подвійний стоячий фальц - нагадує нижню частину тюбика від зубної пасти при скручуванні, такий фальц робиться за принципом першого типу фальцевания, але випуск з'єднується металу йде не по 5-6 см, а 10-12 см, з слушні заворотом з'єднання. Грубо кажучи, проводиться стандартне одиночне фальцювання з оборотом навколо поздовжньої осі замка. Такий фальц вже набагато надійніше і довговічніше ніж перший, але швидкість монтажу покрівлі при такому методі трохи зменшується, так ка доводиться використовувати додаткові інструменти.

3.Одиночний і подвійний лежачий фальц - це замок вироблений приблизно за таким же принципом, як і одиночний стоячий фальц з подальшим поворотом і укладанням його в горизонтальне положення, такий фальц має досить високу надійність скріплення покрівельних листів. Але він досить складний при монтажі покрівлі, займає значну кількість часу.

 

Сполучуваність покрівельних матеріалів

+ Поєднання допустимо

- & nbsp; Поєднання неприпустимо

Покрівля - один з важливих етапів будівництва будь-якого будинку, а може бути і самий важливий і відповідальний, тому якщо ви вирішили купити покрівельні матеріали в Києві, компанія WOODWILD допоможе вам це зробити.

Без покрівлі будь будинок прийде в непридатність дуже швидко, тому до вибору типу покрівлі, матеріалів і найголовніше компанії. що проводитиме монтаж покрівлі потрібно підходити дуже відповідально.

Компанія WOODWILD крім покрівельних матеріалів, розташовує покрівельників дуже високої кваліфікації, з багаторічним досвідом створення дахів різної складності, які можуть, зроблять вашу дах надійною, красивою і доступною.

  Алюміній Свинець Мідь Цинк-титан Нержавіюча сталь Оцинкована сталь
Алюміній + + - + + +
Мідь - + + - + -
Свинець + + + + + +
Нержавіюча сталь + + + + + +
Оцинкована сталь + + - + + +
Цинк + + - + + +
Зовнішнє застосування сталевих пустотілих стрижнів неприпустимо


Прайс на монтаж пирога для підготовки пристрою покрівлі
н / п Найменування робіт Од. Ціна, грн
Пиріг для підготовки пристрою покрівлі
1 Монтаж мауерлату шт. 20
2 Монтаж кроквяної системи м.кв. 60
3 Монтаж паробарьером м.кв. 10
4 Монтаж нижньої обрешітки м.кв. 15
5 Монтаж утеплювача м.кв. 20
6 Монтаж гідробар'єра м.кв. 10
7 Монтаж контробрешетки м.кв. 10
8 Монтаж обрешітки м.кв. 20
9 Монтаж листів ОСБ 10 мм. (для бітумної черепиці) м.кв. 25
Компанія "WOODWILD" спеціалізується на виконанні робіт з монтажу складних покрівель. Ціна за м.кв. залежить від складності самої покрівлі. Також ми Пропонуемо допомогу в підборі матеріалу і виїзд на обьект для заміру покрівлі, з виконання вимірювання замовнику видається специфікація за кількістю потрібного матеріалу для покрівлі. Вартість виїзду на вимір 300 грн. до 50 км. від Києва. При замовленні монтажу покрівлі в нашій компанії оплата за завмер входить у вартість робіт

 

▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: