Композитна покрівля

Головні критерії вибору покрівельного матеріалу - стійкість до атмосферних опадів, температурних коливань і інтенсивному впливу ультрафіолетового випромінювання. Всіма цими характеристиками володіє композитна черепиця: вона не піддається механічних пошкоджень, поглинає шум, володіє широкими декоративними можливостями. Хороші експлуатаційні якості цього матеріалу досягаються за рахунок технології його виробництва: сталевий лист з обох сторін покривають алюмоцинком і акриловою смолою, поверхня посипають кам'яною крихтою.
В якості грануляту використовують кам'яну крихту різних порід - кварцу, базальту, граніту. Більшість колекцій виконано в природних відтінках, часто з комбінацією декількох кольорів. Форма плитки може бути будь-який, однак більш популярна рельєфна хвилеподібна. Шар кам'яної крихти забезпечує композитної черепиці зносостійкість, шумопоглинання і гарний зовнішній вигляд. Вибоїни, дрібні дефекти на її поверхні присутні, а обсипався або стертий з часом гранулят можна відновити.
& nbsp;

Точний розрахунок композитної покрівлі

Необхідно зорієнтуватися, яка кількість матеріалу необхідно придбати для вашого даху, а значить скільки грошових коштів ви витратите. Багато виробників пропонують свою систему електронного розрахунку на офіційних сайтах, куди необхідно внести всі параметри, спеціалисти компанії WOODWILD допоможуть вам прорахувати необхідну кількість матеріалу і вартість облаштування покрівлі. В остаточній кошторисі повинна бути вказана вартість покрівельного пирога (утеплювач, паробар'єр) і монтажних робіт. Ціна на укладку залежить від складності даху і потреби в утепленні і зведенні кроквяної системи.
& nbsp;

Монтаж поверх старого покриття

Одна з переваг композитної черепиці - можливість укладання поверх старого покриття, що особливо зручно при реконструкції старих будинків і зношеної покрівлі. Перед монтажем необхідно перевірити, чи не пропускає старий матеріал воду, - якщо такий вада виявлений, додатково підкладають шар гідроізоляційної плівки. Для укладання обрешітки поверх фальцевой покрівлі підбирають бруси розміром 5х5 см, при цьому крок обрешітки повинен становити 50 см. Щоб провести монтаж поверх шиферу, необхідно закріпити брусок в поглиблення хвилеподібного профілю, при цьому висота бруска повинна бути більше висоти хвилі. Якщо дерев'яна планка ширше поглиблення, її обтісують - це допоможе вам закріпити обрешітку на відносно однорівневої поверхні. Решетування над бітумною черепицею кріпитися так само, як і на фальцевую покрівлю, крім того між старим і новим покриттям можна прокласти додатковий шар утеплювача. Монтаж композитної черепиці поверх старого матеріалу здійснюється звичайним способом, аналогічним укладанні на будівельну систему.

Прайс на монтаж пирога для підготовки пристрою покрівлі
н / п Найменування робіт Од. Ціна, грн
Пиріг для підготовки пристрою покрівлі
1 Монтаж мауерлату шт. 20
2 Монтаж кроквяної системи м.кв. 60
3 Монтаж паробарьером м.кв. 10
4 Монтаж нижньої обрешітки м.кв. 15
5 Монтаж утеплювача м.кв. 20
6 Монтаж гідробар'єра м.кв. 10
7 Монтаж контробрешетки м.кв. 10
8 Монтаж обрешітки м.кв. 20
9 Монтаж листів ОСБ 10 мм. (для бітумної черепиці) м.кв. 25
Компанія "WOODWILD" спеціалізується на виконанні робіт з монтажу складних покрівель. Ціна за м.кв. залежить від складності самої покрівлі. Також ми Пропонуемо допомогу в підборі матеріалу і виїзд на обьект для заміру покрівлі, з виконання вимірювання замовнику видається специфікація за кількістю потрібного матеріалу для покрівлі. Вартість виїзду на вимір 300 грн. до 50 км. від Києва. При замовленні монтажу покрівлі в нашій компанії оплата за завмер входить у вартість робіт

 

▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: