Бітумна покрівля

Все більшу популярність на покрівельному ринку з кожним роком завойовує бітумна черепиця. Цей матеріал для покрівлі дахів ми могли чути і під назвами гнучка або м'яка черепиця, шинглс (або ж гонт) .А так само має назву м'яка покрівля та плитка покрівельна.

Бітумна (гнучка) черепиця - це пластини з багатошарового матеріалу, які мають один різьблений край. Форма і розмір залежить в основному від фірми (виробника) приблизно 900 ... 1000 мм на 300 мм, з товщиною пластини від 3 мм до 4 мм. Черепиця може встановлюватися на дахах з ухил 12 ... 90 градусів.

Для початку розглянемо сам матеріал. Він складається з наступних шарів:

Основою матеріалу є стеклохолст. Він являє собою полотно, яке виготовляється із спеціальних скляних ниток (стекловолокон) шляхом звалювання (з'єднання скріпним особливою речовиною). Це необхідно для досягнення більш високої щільності, високою міцністю на розрив з хорошою еластичністю і легкістю отриманого матеріалу. Міцність і довговічність черепиці залежать саме від цих властивостей.

Бітум. В основному застосовується модифікований шар бітуму. Рідше окислений бітум - вважається вже застарілою технологією. Модифікаційний бітум виготовляється з використанням полімерних добавок. До них відносяться такі компоненти: атактический поліпропілен (АПП) або стирол-бутадіенстірола (СБС). Ці добавки дозволяють поліпшити і посилити морозостійкість, якості, що впливають на протигнильними, а так само набагато знизити теплопровідність бітуму. Бітум наносять з двох сторін скловолокна, з різною модифікацією. Це необхідно для того, щоб правильно використовувати захисні якості необхідного типу модифікованого бітуму. Так АПП підвищує теплостійкість і пластичність бітуму, а СБС надає еластичність і гнучкість.

Базальтове посипання. Вона частково захищає лицьовий шар бітуму від дії природних факторів і надає черепиці додаткову декоративне фактурність. Завдяки посипання бітумна черепиця володіє кольоровою гамою на будь-який смак.

Клейкий шар (матеріал-самоклейка) наноситься на нижній шар модифікованого бітуму. Тому черепиць чудово кріпитися на даху.
& nbsp;

Переваги Бітумної покрівлі:


-Герметичність Покрівлі. Бітумна черепиця здатна надійно виправити деформацію покрівлі після монтажу, що відбувається завдяки її гнучкості.

-Гнучка Черепиця не вбирає і не пропускає вологу.

- Є звуко- і теплоізолятором. При дощі або ж граді ви не почуєте шуму.

- Є діелектриком. Тому ризик попадання блискавки мінімальний.

- Дуже швидкий і легкий монтаж.

- Відносно невелика вага.

- Коррозиестойкие

- Чи не схильна до гниття.

- На ній не будуть розвиватися биоагентов, таких як мох, лишайник, грибок і т.д ..

- Стійка черепиця до впливу різних хімічних речовин.

- Має широкий температурний діапазон (від -55 до +120 єС). Що дозволяє витримати різкі перепади температури.

- Не вимагає особливого догляду.

- Мала кількість відходів при установці (особливо на сложнопрофільних дахах).

Недоліки:

- Ціна.За сукупністю всіх характеристик її можна назвати кращим варіантом для покрівлі дахів.

Прайс на монтаж пирога для підготовки пристрою покрівлі
н / п Найменування робіт Од. Ціна, грн
Пиріг для підготовки пристрою покрівлі
1 Монтаж мауерлату шт. 20
2 Монтаж кроквяної системи м.кв. 60
3 Монтаж паробарьером м.кв. 10
4 Монтаж нижньої обрешітки м.кв. 15
5 Монтаж утеплювача м.кв. 20
6 Монтаж гідробар'єра м.кв. 10
7 Монтаж контробрешетки м.кв. 10
8 Монтаж обрешітки м.кв. 20
9 Монтаж листів ОСБ 10 мм. (для бітумної черепиці) м.кв. 25
Компанія "WOODWILD" спеціалізується на виконанні робіт з монтажу складних покрівель. Ціна за м.кв. залежить від складності самої покрівлі. Також ми Пропонуемо допомогу в підборі матеріалу і виїзд на обьект для заміру покрівлі, з виконання вимірювання замовнику видається специфікація за кількістю потрібного матеріалу для покрівлі. Вартість виїзду на вимір 300 грн. до 50 км. від Києва. При замовленні монтажу покрівлі в нашій компанії оплата за завмер входить у вартість робіт

 

▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: