Каркасні будинки

Збірка каркасного будинку - Це ще один вид будівництва, у якого є свої плюси і мінуси.

Каркасний будинок будівництво, технологія збірки каркасного будинкуЯк у будь-якому будівельному процесі, будинок починається з фундаменту. Фундаменти для каркасного будинку можуть істотно відрізняться від звичних нам під цеглу або газоблок. Вся справа в тому, що вага каркасного будинку набагато менше своїх побратимів з каменю, відповідно і фундамент часом немає сенсу робити важким і невиправдано дорогим. Також за рахунок свого відносно невеликого ваги у каркасних будинків є дуже великий плюс це можливість побудувати їх там, де звичайному дому дорога закрита, мається на увазі, що грунт під будинком може бути набагато менш стабільним і твердим, ніж для зведення кам'яного будинку.

Будівництво каркасних будинків прийшло в нашу країну із США, там відсоток такого домобудівництва дуже вели і пов'язано це в першу чергу з високою швидкістю будівництва, простотою монтажу такого будинку ( його фактично можна привезти одним великим вантажівкою), екологічність матеріалу, ну і звичайно ж вартістю!

Ми звикли все таки будувати з більш важкого матеріалу такого як цегла, газобетон, бетон, або важкого дерева.

 

Технологія каркасного будинку

Суть технології будівництва каркасного будинку практично говорить про себе з назви, це означає що фактично для того що б побудувати яке або будівля нам потрібно спочатку створити каркас з бруса, а потім обшити його стіновими панелями, призвести тепло - звукоізоляційні роботи і обробку, от і все будинок готовий!

Побудувати самому каркасні будинки вартість, ціна домо комлпект каркасного будинку. Каркасний будинок побудувати може практично будь-яка людина, навіть не має в цій справі досвіду. Але ми все ж рекомендуємо скористатися послугами фахівців, це допоможе вам уникнути затримки в будівництві, заощадить гроші і нерви, тому що в кожній справі все таки є маленькі хитрощі не знаючи яких досить складно довести розпочату справу до логічного завершення. Варто відзначити, що на каркасний будинок ціна досить невисока.

Компанія WOODWILD пропонує вам побудувати каркасні будинки під ключ . Наші фахівці, що мають великий досвід, швидко і якісно побудують вам каркасний будинок, який неможливо відрізнити від такого ж кам'яного.

Взагалі дерев'яні будинки набагато ефективніше, ніж будинки з цегли, газобетону або бетону. Утримання та обслуговування будь-якого дерев'яного будинку набагато нижче традиційного кам'яного, жити в дерев'яному будинку комфортніше і приємніше, термін служби при правильному догляді ні трохи не менше, пожежобезпечність на такому ж рівні що і у цегляного будинку.

Дерев'яний будинок це запорука здоров'я і гарного настрою!

▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: