Дерев'яні перголи в саду на дачі

Замовити перголу в Києві з монтажем Пергола - конструкція яку з упевненістю можна зарахувати до малих архітектурних конструкціям. Такі будови були і залишаються дуже популярними в країнах Середземномор'я, і ​​набувають все більшої популярності і в Україні. Своєрідний навіс, прикрашений кучерявими рослинами, сьогодні також прикрасить подвір'я кожної приватного будинку.

Пергола купити - ось що запитують люди коли хочуть дізнатися все про цю конструкцію, і вони частково мають рацію адже для створення будь-якого об'єкта потрібно знати його ціну. У будівництві такої конструкції як дерев'яна пергола ціна і термін залежить від складності, матеріалу виготовлення, і розміру.
Нерідко такі конструкції зводять для створення цікавих переходів з альтанки в будинок, з будинку в господарське будова або з однієї частини будівлі в іншу. Крім того, пергола сама може виступати в ролі оригінальної альтанки. Така конструкція створює ідеальну опору для винограду, кольорів і різних декоративних рослин. Одним словом, оригінальні навіси створять затінений куточок на присадибної території.

Різновиди пергол

  • Конструкції у вигляді козирка кріпляться до стіни будівлі;
  • Навіси у формі ширми ідеально підходять для того, щоб заховати окремі ділянки території від сторонніх цікавих поглядів;
  • Перголи у вигляді опорної арки зазвичай встановлюють безпосередньо біля входу на ділянку або в місцях переходу з дворика в сад;
  • Опорні навіси-павільйони або навіси у вигляді альтанки часто примикають до будинку або терасі;
  • Перголи у формі тунелів розміщують уздовж садових алей, для облаштування переходів між будівлями, розташованими на ділянці.

Пергола будівництво та замовлення

Для зведення декоративних навісів найчастіше використовується пластик, метал, дерево, залізобетонні конструкції і натуральний камінь. Самим екологічним і безпечним матеріалом для будівництва перголи вважається деревина. Замовити будівництво перголи ви можете у нашій компані WOODWILD, ми можемо запропонувати вам як стандартні проекти пергол, так і розробимо для вас персональний проект, також ви можете надати свій унікальний проект який ми із задоволенням реалізуємо.

Як створити перголу?

Таку конструкцію можна побудувати за нетривалий час. На самому початку необхідно провести деякі розрахунки, щоб правильно розрахувати сили, бюджет і свої бажання, і співвіднести це все з плануванням ділянки. Найчастіше такий дерев'яний навіс зводять у так званій зоні відпочинку, де встановлено майданчик для барбекю, мангал. Чудово буде виглядати пергола поблизу штучного ставка, фонтану або басейну. Дерев'яна пергола прослужить тривалий час, якщо не буде безпосереднього зіткнення конструкції з грунтом.

Пегрола замовити в Києві індивідуальний проект З цією метою рекомендується правильно підготувати підставу, у якому будуть кріпитися опори-стовпи. Для цього рекомендується використовувати щебінь, гравій і бетонний розчин. Глибина підстави залежить від розміру навісу: чим більше конструкція, тим глибше має бути підстава. Так як пергола постійно буде перебувати під впливом зовнішнього середовища, деревину необхідно обробити спеціальними засобами на основі лаку для захисту від комах, гниття, утворення цвілі і грибка. Щоб дерев'яна будівля виглядало неповторним, рекомендується підібрати рослини, які зможуть прикрасити перголу.
Найбільш відповідними рослинами для цієї мети вважаються виноград, кучеряве сорти троянд, клематис, хміль, жимолость. Крім цього, можна висаджувати однорічні культури, такі як запашний горошок і квасолю.

▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: