Керамічна покрівля

Серед всіх існуючих видів покриттів найбільш древнім вважається з використанням натуральної глиняної черепиці. Це гарний, екологічний, надійний і довговічний матеріал.

Асортимент

Крім керамічної покрівлі, до натуральних покриттях відноситься і цементно-піщана черепиця, причому її вартість значно нижче. Незважаючи на те, що форма плитки ідентична, керамічна черепиця легше і тонше, ніж цементно-піщана. Але, основна різниця полягає у використовуваному для їх виготовлення матеріалі. Так, для виготовлення керамічної плитки використовується природна глина, згодом яка піддається обпеченю при високих температурах. Для виготовлення цементно-піщаної плитки використовують самостійно приготований розчин, що складається цементу і піску. Для отримання певного кольору додають фарбувальні пігменти. Виготовлену черепицю сушать у спеціально призначеній для цього камері.

Що перший вид черепиці, що другий вкладається на покрівлі, кут нахилу якої становить від 10 до 90 градусів. Оптимальний варіант -кут нахилу від 25 до 60 градусів.

Виробники, що випускають черепицю, гарантують її ефективне використання протягом 30 - 50 років. Які параметри входять в цей термін експлуатації? Це, насамперед, стійкість до механічних впливів, цілісність, здатність утримувати воду, стійкість до погодних впливів, до зниження температур у зимовий період. Але, всі ці характеристики прийнятні тільки в тому випадку, якщо укладання черепиці здійснена згідно з технічними рекомендаціями. Причому, крім цього, повинні бути дотримані всі умови транспортування. Незначна розбіжність в кольорі не є предметом гарантії.

Принцип укладання


Перед початком укладання даного матеріалу на покрівлю необхідно його підняти на дах. Сама укладання здійснюється, починаючи з лівого нижнього краю, просуваючись до правого. Через невеликих розмірів укладання черепиці робиться внахлест. Цей процес можна розділити на два види: одинарний, подвійний. Є черепиця з пазами. Її укладання виробляють внахлест одинарним способом. А якщо плитка плоска, то в цьому випадку використовують подвійний спосіб. Він полягає в тому, що черепиця укладається таким чином, що закриває стик двох нижележащих (нижнього ряду) плиток. Таке покриття забезпечує надійність і монолітність через рухливості окремих частинок, які легко прилягають до любої форми даху.

Кріплення

Якщо ж дах має більший кут ухилу, то черепиця через свого значного ваги може сповзати, що порушить монолітність покриття. Уникнути цього можна за допомогою допоміжного кріплення до основі. Немає необхідності кріпити всю черепицю, досить забезпечити крепежами нижній, бічні і верхній ряди.

& nbsp;

Прайс на монтаж пирога для підготовки пристрою покрівлі
н / п Найменування робіт Од. Ціна, грн
Пиріг для підготовки пристрою покрівлі
1 Монтаж мауерлату шт. 20
2 Монтаж кроквяної системи м.кв. 60
3 Монтаж паробарьером м.кв. 10
4 Монтаж нижньої обрешітки м.кв. 15
5 Монтаж утеплювача м.кв. 20
6 Монтаж гідробар'єра м.кв. 10
7 Монтаж контробрешетки м.кв. 10
8 Монтаж обрешітки м.кв. 20
9 Монтаж листів ОСБ 10 мм. (для бітумної черепиці) м.кв. 25
Компанія "WOODWILD" спеціалізується на виконанні робіт з монтажу складних покрівель. Ціна за м.кв. залежить від складності самої покрівлі. Також ми Пропонуемо допомогу в підборі матеріалу і виїзд на обьект для заміру покрівлі, з виконання вимірювання замовнику видається специфікація за кількістю потрібного матеріалу для покрівлі. Вартість виїзду на вимір 300 грн. до 50 км. від Києва. При замовленні монтажу покрівлі в нашій компанії оплата за завмер входить у вартість робіт

 

▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: