Сланцева покрівля

У жителів Європи, існує вираз «кам'яний дах», яке говорить про надійність і боргом терміні служби покрівлі, виконаної з сланців. Матеріал цей ще називають природним шифером, що говорить про його широкому і успішне застосування в покрівельних роботах.

Застосування сланцю в покрівлі

Сланець є природним мінералом з походженням в кілька сотень, а то й тисяч мільйонів років. Порода залягає у вигляді пластів, що, в принципі, навіть спрощує його подальше використання в будівельних роботах. Вже в середні століття пластинами з цього матеріалу покривалися даху замків ясновельможних сеньйорів, храмів, монастирів і Харківського міських ратуш.

Сланець дає можливість обробити найхимернішу архітектурну деталь і конструкцію неймовірною форми, його пластини досить пластичні і міцні на вигин. Він чудово справляється зі своїми захисними функціями протягом двохсот років, а основний, темно-сірий колір надає будівлі аристократичність і стильність. Крім сірого відтінку сланці можуть бути бордового і зеленого кольорів, їх поєднання дозволяє виконувати покрівлю у вигляді різноманітних непомітних, але цікавих орнаментів. Крім того, його успішно застосовують як облицювальний камінь, а, іноді, і як складову більш важких конструкцій. Тому цей випробуваний часом матеріал і зараз визнається одним з кращих і часто використовується для покриття і декору елітних заміських будов.

& nbsp;

Монтаж сланцевої покрівлі

Для початку робіт зі сланцевими пластинами на крокви даху монтують обрешітку з рейок, відстань між якими визначається величиною листів покрівельного матеріалу і, зазвичай, становить менше половини довжини сланцевої плитки.

Якщо кліматичні умови вимагають посиленого захисту від вітрів і холоду, то такий настил виконується суцільним, з дощок товщиною в два з половиною сантиметри, причому, в останньому випадку, рекомендується утеплене покриття і на опалубку настилають шар вологовідштовхувальною плівки, яка кріпиться насухо.

У покрівельних роботах зі сланцями прийнято кілька методів укладання листів: французька, німецька та англійська, які різняться деякими прийомами роботи і формою укладаються пластин. Так, німецький спосіб має особливість укладання листів сланцю під кутом у сорок п'ять градусів до карниза, що дає можливість збільшити поперечну площу матеріалу і кріпити його цвяхами до одній дошці обрешітки, ніж запобігає розтріскування пластин, якщо сусідні дошки опалубки починають деформуватися. Більше того, дощова вода швидше стікає з покрівлі, потрапляючи на центральну частину нижніх листів, а кут нахилу не дозволяє їй затримуватися на ширшій їх частини. Укладання листів французьким способом увазі використання квадратної форми сланцевих плиток, причому бічні кути їх значно скошені, а в англійському методі, прямокутні пластини створюють кращий захист від дощу, не дозволяючи волозі проникати під настил.

Починаючи покрівельні роботи зі сланцями, завжди враховується напрямки основних вітрів, що пов'язано з вибором напрямок укладання (вліво або вправо), щоб вітер не зміг підняти листи, і допомагало б захистити дах від дощу. Найширші пластини укладаються в місцях кріплення водостічних труб, втім, звідти і починають покрівельні роботи, а листи вже - ближче до коника покрівлі. Одна іншу листи накривають на шість, а то й дев'ять сантиметрів і, чим менше кут ската даху, тим більшим має бути це накриття.

 

Прайс на монтаж пирога для підготовки пристрою покрівлі
н / п Найменування робіт Од. Ціна, грн
Пиріг для підготовки пристрою покрівлі
1 Монтаж мауерлату шт. 20
2 Монтаж кроквяної системи м.кв. 60
3 Монтаж паробарьером м.кв. 10
4 Монтаж нижньої обрешітки м.кв. 15
5 Монтаж утеплювача м.кв. 20
6 Монтаж гідробар'єра м.кв. 10
7 Монтаж контробрешетки м.кв. 10
8 Монтаж обрешітки м.кв. 20
9 Монтаж листів ОСБ 10 мм. (для бітумної черепиці) м.кв. 25
Компанія "WOODWILD" спеціалізується на виконанні робіт з монтажу складних покрівель. Ціна за м.кв. залежить від складності самої покрівлі. Також ми Пропонуемо допомогу в підборі матеріалу і виїзд на обьект для заміру покрівлі, з виконання вимірювання замовнику видається специфікація за кількістю потрібного матеріалу для покрівлі. Вартість виїзду на вимір 300 грн. до 50 км. від Києва. При замовленні монтажу покрівлі в нашій компанії оплата за завмер входить у вартість робіт
▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: