Замовити будівництво дерев'яної лазні в УкраїніБаня - це місце, де можна не тільки помитися, але і повністю відновити сили. Традиційно у всіх слов'янських народів особливо цінується дерев'яна лазня. Відвідування лазні дозволяє зміцнювати здоров'я - виводить з організму шлаки, а перепади температур сприяють зміцненню серцевого м'яза. Вона буквально «влилася» в життя російської людини.

На сьогоднішній день є багато варіантів вибору матеріалів для будівлі лазні - з цегли, газоблоків, арболітових блоків. Але лазня, побудована з дерева, має ряд основних переваг.
 

Основні переваги лазні з дерева:

1. Екологічна чистота матеріалу.

Дерево - це природний і екологічно чистий матеріал. Найпозитивнішим чином відбувається вплив на здоров'я людини, адже лазня, вибудувана з натурального бруса, виділяє екологічно чисту смолу і наповнює запахом лісу. Цілющі властивості таких дерев, як ялина і сосна дозволяють людині заспокоїтися і повністю розслабитися.

2. Легкість монтажу.

Дерев'яну лазню легко зібрати. Процес складання відбувається швидко і при цьому монтаж досить легкий. Також дерев'яна лазня не потребує спеціальної підгонці.

3. Природна вентиляція.

У дерева є такі властивості, які дозволяють забезпечувати природну вентиляцію вологи та повітря, тим самим створюється оптимальне співвідношення повітря і вологості. Завдяки цьому в приміщенні встановлюються максимально комфортні умови для здійснення банних процедур.

4. Теплоізоляція.

Теплопровідність у дерева в кілька разів нижчою, ніж, наприклад, у бетону або цегли, тому лазня, вибудувана з дерева, дуже добре утримує тепло. Це дозволяє значно знизити витрати на обігрів.

5. Естетичність.

Дерев'яної лазні виглядає презентабельно і красиво. Баня з натурального бруса не потребують додаткової обробки поверхні. Під час складання всієї конструкції можна реалізувати зовнішній вигляд і декоративні елементи.

▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: