Терасні системи сьогодні звикли називати словом декінг - практично будь-яке вуличне дощате покриття, хоча спочатку це всього лише похідне від слова палуба в перекладі з англійської мови. Терасна системи це одна з підгруп декинга, до неї відносяться тільки підлогове дощате покриття, для органиации терас і майданчиків.

Декінг ціна в Києві купити. Вартість терасових і фасадних систем дуже доступна Терасна системи в Києві купити допоможе наша компанія WOODWILD. Вартість терасових систем дуже доступна. Родоначальником широкого застосування терасної системи стала Америка, в силу свого кліматичного і територіального розташування, а також способу життя американців, і вартості сировини для виготовлення такого покриття.

У сучасному світі досить багато виробників, які випускають таку продукцію, але на нашому українському ринку представлені всього кілька основних гравців, це закордонні компанії LEGRO, Bruggan, Mirradex. Це практично все терасові системи виконані з композитних матеріалів, іншими словами не на 100% чисте натуральне дерево.
З іншого боку застосування композиту в терасових системах набагато подовжує термін служби, як самої дошки, так і всього покриття в цілому, такі покриття досить терпимі до зносу і навантажень. Також варто відзначити ще одну групу, це так звана термодеревина, яка не потребує спеціальних просоченнях і постійного догляду.

Терасна системи - відмінності від фасадних

Купити фасадну дошку в Києві Многи плутають терасну дошку і фасадну дошку, не надаючи значення досить вагомою різниці. Самим большиім відмінністю між фасадної і терасної дошкою вистпает її форма і форма фіксуючого замку. Так як різний тип дошки кріпиться по різному, відповідно і кріпильні елементи також мають різницю. Хоча суть кріплення однакова, не дати зміститься дошці з призначеного їй місця, все ж для терасної дошки потрібен кріплення менш відповідальний, а для того що б безпроблемно і безпечно монтувати фасадну дошку потрібно використовувати більш міцний е кріпильні елементи. Також фасадна дошка має оттлічний від терасної дошки вигляд замку торцеву частину дошки, яка скошена для покращенню відводу прямого попадання води. та й по вазі терасна дошки важче, і має товщину більше ніж фасадна дошка.
Що ж Кассано чітсо візуального виду то і терасна та фасадна дошка можуть мати абсолютно одінваковие малюнки, що додасть вашому будинку єдності та гармонії з прилеглою терасою.

Ми пропонуємо вам купити терасові системи у нас за досить демократичними цінами. WOODWILD офіційний продавець багатьох виробників терасових систем. Також наша компанія має можливість надати вам послуги з монтажу терасових систем у вас на об'єкті, досвідчені професійні монтажники швидко і якісно проведуть монтаж придбаної терасної дошки.

 

 

Тоді як нечисті на руку ділки пропонують вам купувати дорогі терасові системи у невиправданому кількості, ми вважаємо своїм обов'язком допомогти вам заощадити кошти на купівлю терасної дошки.

Тому до кожного розробленим проектом з монтажу тераси, ми надаємо детальну інформацію по всіх розмірами тераси, з викладкою кожної дошки, підганяючи підрізами і залишками. Це дає можливість ще на стадії проектування точно знати необхідне кількість композитної або дерев'яною терасної дошки , кількість кріплення і аксесуарів для монтажу тераси під ключ.

Приклад розмітки тераси для розрахунку кількості матеріалів

Приклад розмітки тераси

Розкладка терасної дошки по лагам з розмірами

Приклад розкладки терасної дошки по лагам з розмірами

План розкладки дошки з підрізами

План розкладки дошки з підрізами

План розкладки дошки з використанням залишків від підрізів

План розкладки дошки з використанням залишків від підрізів

▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: