Дерев'яні навіси гаражі альтанки

Ціна від: 0.00грн.
Навіс сегментний
Ціна від: 0.00грн.
Навіс односхилий
Ціна від: 0.00грн.
Навіс дуговий
Ціна від: 0.00грн.
Навіс двосхилий

Якщо ви зацікавилися будівництвом дерев'яного будинку або лазні, то напевно вам буде цікавий питання будівництва будинок для свого залізного коня, ми маємо на увазі гараж. Як то незвично для нашої людини звучить дерев'яний гараж для автомобіля, так саме так для автомобіля ми теж пропонуємо вам побудувати гараж за тими ж технологіями що застосовуються, і при будівництві будинку.

Навіщо будувати дерев'яний гараж або навіс?

Дерев'яний гараж побудувати. Гараж з Дерво сбруба оциліндрованих колод профільованого бруса ціна. Ви запитаєте навіщо автомобілю екологічно чистий гараж, він же не людина .. Відповідь дуже проста, по перше це вірне рішення з точки зору дизайну всього вашого комплексу будівель, погодьтеся мати гарний дерев'яний будинок, навіс, альтанку й побудувати поруч сумне кам'яне приміщення для авто ?. По друге це банальна економія коштів, адже вартість дерев'яного гаража як і вдома нижче ніж цегельного, а про функціональність взагалі окрема розмова.

Ну, ось вам знадобилося організувати в гаражі місце, де будуть полички, навісні органайзери і т.п. в кам'яному гаражі, що вам потрібно зробити? Правильно знайти перфоратор, купити дюбелі, свердла, підключиться до мережі електроживлення і т.д., пів дня пройде поки ви почнете роботу, а в дерев'яному ви просто берете молоток і цвяхи і все. Поличку прибити можна в будь-якому місці гаража без використання електроінструменту. П'ять хвилин роботи і у вас організовано робочі місце або міні склад.

Безпека гаража з дерева

Про надійність дерев'яного гаража говорити нічого, він такий же міцний, як і ваш дерев'яний будинок, такий же безпечний і красивий. Багатьох бентежить в дерев'яному будівництві пожежобезпечність, поспішаємо розвінчати міф про те що дерев'яні будинки загоряють за лічені секунди, ви коли не будь пробували підпалити колоду з діаметром в 20см.? спробуйте, подивіться скільки часу у вас на це піде .. Горять в будинках і гаражах не стіни, а предмети інтер'єру: штори, гардини, меблі, килими і т.д. і тільки потім може бути, якщо пожежа триває досить довго можливо і почнеться процес горіння стін. Дерев'яний будинок або гараж можна спалити тільки навмисно! Тим більше сьогодні на ринку будівельних матеріалів є маса засобів для обробки поверхонь протипожежного захисту, так що безпека дерев'яних споруд на дуже високому рівні.

& Nbsp;

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: