Фасадні системи з дерева

Фасади наших будинків потребують захисту, адже на них практично постійно впливають різні негативні фактори навколишнього середовища, в тому числі, атмосферні опади, сонячний ультрафіолет, високі і низькі температури. Все це може призвести до того, що матеріали, з яких виконані стіни наших будинків, можуть не тільки втратити свою красу, їм може бути завдано непоправної шкоди, який зумовить необхідність заміни цих матеріалів.

Саме тому, останнім часом великою популярністю стали користуватися фасадні системи, які являють собою спеціальні конструкції, які застосовуються для облицювання фасадів і захищають оні від впливу вищевідзначених негативних факторів навколишнього середовища. У першу чергу, такий ефект створюється за рахунок забезпечення якісної природної вентиляції поверхні фасадів, а також завдяки механічної захисту оних від атмосферних опадів і сонячних променів.

Купити натуральні і композитні фасадні системи в Києві Природно, може виникнути питання, а як захищені самі фасадні системи, адже вони після установки визначатимуть естетику фасаду. Для відповіді на це питання, варто розібратися, з чого складаються такі системи. Мова йде про композитних і натуарльних дерев'яних фасадних системах як імпортного так і нашого вітчизняного виробництва. Композитні фасадні системи дуже добре переносять постійний вплив ультрафіолетового випромінювання, і стійки до зовні середовищі. Натуральні дерев'яні фасадні системи також спосбни справлятся з поставленим завданням, завдяки тому що матеріал для їх виробництва сам по собі дуже міцний і добре пручається впливу зовнішнього середовища. Єдине що при використанні натурального фасаду варто все таки застосувати спеціальні проітивающіе речовини які абсолютно безпечні для життя і здоров'я людини, але згубні для грибка і комах.

Купити якісні фасадні системи як з композитних матеріалів так з натурального дерева ви можете у нашої компанії WOODWILD, у нас кращі ціни на даний вид будівельних матеріалів, також великий асортимент супутній товарів, таких як наприклад фарби і грунтовки для захисту деревини.
Всі ваші запитання можна задати менеджерам нашої компанії за тел: (044) 222 - 70 - 21; (098) 264 - 21 - 21; (050) 810 - 19 - 23; ми завжди вам раді.

▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: