Імітація бруса

Імітація бруса
Ціна від:400.00грн.
Імітація бруса Імітація бруса Імітація бруса Імітація бруса Імітація бруса Імітація бруса
Заказать обратный звонок
Модель: Имитация бруса

Імітація бруса (фальш брус) - Будівельний матеріал з деревини, призначений для облицювання внутрішніх і зовнішніх поверхонь будинку. У нашому регіоні такий обробний матеріал заслужив досить велику повагу серед будівельників, бо при мінімальних витратах можна перетворити будинок в дуже короткі терміни. Будувати новий будинок досить витратний і по грошах і по часу справа, а от косметичне оновлення старого може бути вельми вдалим рішенням, за умови коні що ж що старий - це не 200 -річна землянка.


Так от за допомогою такого будівельного матеріалу як імітація бруса (фальш брус), ми можемо в короткі терміни перетворити зовнішній вигляд такої будівлі, причому це може зробити практично будь-яка людина, що має елементарні навички роботи з інструментом тесляра, типу молоток, пила, рівень і т.д.


Для такої реконструкції вам знадобиться в першу чергу розрахувати кількість самого фальш бруса, кількість кріпильного матеріалу (цвяхи або саморізи). Після всіх розрахунків, природно всі матеріали потрібно купити, що ви зможете зробити прямо у нас на сайті, ми допоможемо вам підібрати якісні будівельні матеріали і подбаємо про їх доставку. Після придбання фальш бруса, можете сміливо приступати до його монтажу, бажано запастися помічником, щоб прискорити процес, та й просто для зручності.


Фальш брус завдяки спеціальній системі стикування типу шип - паз, точно і щільно прилягає один до одного, при цьому не утворює щілин. Імітацію бруса можна кріпити безпосередньо на стіни, або попередньо змонтувавши обрешітку. Якщо ви монтуєте на обрешітку, то є можливість також додатково вставити утеплювач в утворену порожнину між стіною і облицюванням. Виставивши перший планку, далі ви просто вставляєте наступну в паз і фіксуєте кріпленням, і так по всьому периметру будинку. Торці в місцях стику фальш бруса, віконні та дверні прорізи можна закрити декоративними елементами.


Після завершення монтажних робіт, фальш брус можна покрити лаком або фарбою, для захисту його від впливу навколишнього середовища, і додання потрібного кольору. WOODWILD рекомендує вам використовувати в якості захисного покриття лаки і фарби від виробника ADLER - великий асортимент кольорів, висока надійність, гарантія якості.

Імітація бруса - це доступно, якісно, ​​швидко і екологічно. Телефонуйте і наші фахівці допоможуть вам правильно підібрати будівельні матеріали.

Терасна дошка
Довжина 2, 3 ,4м
Матеріал дошки Акація/Смерека
Країна виробник Україна
Поверхня Гладка
▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: