Дерев'яна терасна дошка з Акації

Дерев'яна терасна дошка з Акації
Ціна від:2 376.00грн. /м2
Дерев'яна терасна дошка з Акації Дерев'яна терасна дошка з Акації Дерев'яна терасна дошка з Акації Дерев'яна терасна дошка з Акації Дерев'яна терасна дошка з Акації Дерев'яна терасна дошка з Акації Дерев'яна терасна дошка з Акації Дерев'яна терасна дошка з Акації Дерев'яна терасна дошка з Акації Дерев'яна терасна дошка з Акації Дерев'яна терасна дошка з Акації Дерев'яна терасна дошка з Акації Дерев'яна терасна дошка з Акації Дерев'яна терасна дошка з Акації Дерев'яна терасна дошка з Акації
Заказать обратный звонок
Модель: Ромбус (Планкен) Акация

Шановні покупці ми раді надати вам можливість придбати один з кращих фасадних матеріалів для вашого будинку - Ромбус (Планкен), натуральний високоміцний, довговічний і дуже красивий фасадний матеріал.

Фасадна дошка Ромбус (Планкен) застосовується як для зовнішнього, так і для внутрішнього декорування будівель комерційного та приватного призначення. Даний вид фасаду відноситься до категорії так званих вентильованих фасадів, що виключає ймовірність появи Цвілу та гниття дерева. Ромбус (Планкен) проводиться в декількох виконаннях: прямокутного і косого перетину (паралелограм).

Фасадна дошка Ромбус

Фасадна дошка Планкен

Основні переваги фасадної дошки Ромбус (Планкен):

1. Відсутність замку (укладання фасадної дошки відбувається з проміжком у кілька мм, або внахлест)

2. Легкість монтажу

3. Екологічний натуральний матеріал

4. Можливість створення складних форм фасаду без додаткових зусиль

5. Довговічність

6. Унікальна текстура

7. Легкість догляду

8. Вигідна ціна


Схема монтажу фасадної дошки


Також варто відзначити що при використанні натуральних будівельних матеріалів з дерева, таких як фасадна дошка, необхідно застосовувати захисні покриття: фарби, лак, масла і т.д. це не тільки дозволить надати ще більш благородний вигляд фасаду будинку, але й додатково захистить фасадну дошку від комах, грибків і впливу навколишнього середовища.

Наша компанія WOODWILD пропонує вам купити фасадну дошку Ромбус (Планкен) з Акації, а також придбати захисні масла і фарби. Облагородивши ваш будинок за допомогою фасадної дошки від нашої компанії - ви отримаєте гарантовано неперевершений вигляд будинку на довгі роки.

Терасна дошка
Товщина 20мм
Ширина 90-140мм
Довжина 2, 3 ,4м
Тип покриття Дошка
Матеріал дошки Акація
Країна виробник Україна
Поверхня Гладка
▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: