Блок хаус

Блок хаус
Ціна від:400.00грн.
Блок хаус Блок хаус Блок хаус Блок хаус Блок хаус Блок хаус
Заказать обратный звонок
Модель: Блок хаус

Багато володарів заміських будинків часто задаються питанням вибору найбільш підходящого матеріалу для обробки фасаду. Сучасний ринок може запропонувати величезне розмаїття матеріалів для зовнішньої обробки, наприклад, пластик, декоративну штукатурку або природний камінь. Останнім часом все більшої популярності набуває блок-хаус, який випускається у вигляді дерев'яного профілю напівкруглої форми, яка створює ефект стіни, викладеної з колод. Заміський будинок, оброблений блок-хаусом, є до того ж екологічно чистим.

Блок-хаус виробляють з хвойних порід дерева, і він має ряд переваг. Насамперед, це стійкість до суворих погодних умов, різким стрибкам температури і сильним опадам. Це дуже довговічний матеріал. Крім того, блок-хаус гіпоалергенний і, в цілому, безпечний для здоров'я, екологічний чистий матеріал. Також блок-хаус відрізняється високим ступенем міцності і стійкості до зовнішніх пошкоджень. Обробляти фасад блок-хаусом досить просто, зручно і швидко. Ще однією важливою перевагою блок-хауса є доступна ціна.
 

Блок хаус особливості

Блок-хаус широко застосовується для обробки фасадів бань, альтанок, мансард, будинків та інших будівель. Завдяки звукоізоляційним і теплоізоляційним властивостям блок-хауса, всередині будівель завжди буде тепло і затишно.

Блок-хаусом обшивають зовнішню сторону цегляних стін, бетонних панелей і стін, побудованих з піноблоків або газоблоків. Також цей матеріал можна використовувати для оформлення внутрішніх стін в стилі сільського будинку з легким відтінком французького стилю прованс.

Вибираючи блок-хаус для обробки внутрішніх стін, слід набувати більш вузькі за розміром панелі, які не будуть візуально зменшувати простір у приміщенні. Використовуючи блок-хаус можна візуально розширити стіни або підняти стелю. Можна підібрати блок-хаус майже будь-якого кольору, різної довжини, товщини і ширини.

Для безпосередньої обробки стін за допомогою блок-хауса, буде потрібно сам матеріал, гідроізоляція, брус для прикріплення маяків, засіб для захисту дерева від корозії, кріпильні елементи, дриль, клей ПВА, утеплювач, лобзик або пила і, за бажанням, лак. Монтаж рекомендується починати з нижньої частини стін, а панелі розташовувати так, щоб виступ опинявся зверху.

Також потрібно відзначити один з важливих факторів при використанні фасадного Блок хауса, це необхідність застосування захисного покриття, у вигляді фарби, лаку, або масла, що дозволить надійно захистити деревину від комах, грибків і плісняви. Застосування високоякісних лакофарбових матеріалів істотно збільшить термін служби вашого фасаду з Фальш бруса. Наша компанія WOODWILD рекомендує вам використовувати лакофарбові покриття від  виробника ADLER, розумна ціна, високий рівень захисту, багата кольорова палітра.

Блок хаус монтаж

Спершу прокладається гідроізоляційне покриття. Потім, з інтервалом від шістдесяти до сімдесяти сантиметрів, встановлюють вертикальні маяки. Після цього, між маяками закріплюють утеплювач і закривають гідроізоляцією. Далі приступають до кріплення блок-хауса. Дрилем просвердлюють неглибокі отвори і в них вкручують саморізи, а потім обробляють отвори клеєм ПВА, який змішують з тирсою.

Товщина блок-хауса повинна відповідати товщині утеплювача, який планується використовувати. Для продовження терміну служби блок-хауса, його потрібно заздалегідь обробити спеціальним захисним засобом з антисептичними властивостями, яке запобіжить зараження деревини грибком, цвіллю і комахами-шкідниками. Після закінчення монтажних робіт, обшиту блок-хаусом стіну можна покрити лаком, але перед цим її потрібно почистити від пилу, а коли лак висохне - відшліфувати.

Прайс Блок хаус
Найменування Розмір: ширина, мм Розмір: товщина, мм Довжина 4м - 4,5м
Блок хаус 125 - 140 35 & nbsp;

& nbsp;

 

Терасна дошка
Ширина 85/105/125/135мм
Довжина 3/4/4,5м
Матеріал дошки Акація/Смерека
Країна виробник Україна
Поверхня Гладка
▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: