Регульовані опори Buzon для терасних систем

Ціна від: 163.33грн.
DPH-С2 Подовжувальна муфта
Ціна від: 34.17грн.
E20 Гумова прокладка
Ціна від: 29.17грн.
E10 Гумова прокладка
Регульовані опори, які ви можете замовити в Києві - це саме передове рішення для будівництва терас, промислових покриттів, фонтанів, тимчасових підлог та іншого.
 
Вони дозволять вам підняти поверхню тераси на потрібну висоту (від 11 до 1070 мм, в залежності від моделі та серії), і точно, буквально до міліметра, вирівняти її до ідеальної горизонталі. Кожна опора оснащена ребрами жорсткості і витримує навантаження понад 1000 кг. Доступна компенсація ухилу опорної площадки до 5%, при використанні верхнього і нижнього коректора ухилу - до 10%.
 
Всі регульовані опори для тераси, представлені на нашому сайті, виробляє бельгійська компанія BUZON. Їх конструкція схожа з гвинтовим домкратом. Матеріал - поліпропілен яка відслужила вже понад 50 років. Для зручності підбору, впроваджена система маркування різних моделей - вона включає маркування від 0 до 11, і при модернізації серій доповнюється. Це допомагає правильно вибрати потрібний елемент.
 
Регульовані опори Buzon пройшли багатоступінчасті випробування опору матеріалів стиску. Якість класу преміум підтверджено протоколами випробувань в незалежній лабораторії.
 
Окремі частини гвинтовий опори збираються в єдине ціле, немов конструктор. Багато деталей і аксесуари взаємозамінні, що дозволяє підібрати під проект оптимальну комплектацію. При цьому в зборі вони є жорсткою, надійною системою. Тобто під час монтажу, коли підстава фіксують на опорній майданчику, а верхню частину - до зовнішнього покриття, конструкція виходить на 100% стабільною.
▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: