Покрівля з металочерепиці

Завжди вважалося, що покрівля є головною для дому. І те, яка дах буде у будинку, залежить виключно від нашого вибору. Раніше люди воліли солому, шифер або звичайну черепицю. А зараз покладаються на такі матеріали, як металочерепиця.

Цей новий матеріал, крім високих експлуатаційних характеристик, надає будівлі ефектний і оригінальний вигляд. Металочерепиця, відрізняючись невеликою вагою, недорога і випускається в досить широкому асортименті. Перевагу цьому покриттю віддають люди, що орієнтуються на доступні, але красиві і довговічні матеріали.

Металочерепиця - економний вибір покрівлі

Сучасні технології та матеріали дають можливість виробляти металочерепицю, яка повністю «байдужа» до будь перепадів температури, рясним опадам і надлишкового сонячного впливу. Якщо ви використовуєте металочерепицю - тріщини в покрівлі залишаться в минулому. Монтаж такої черепиці досить простий, і проводиться в стислі терміни. Головне при виборі черепиці - правильно визначитися з виробником і звернути увагу на товщину використаної сталі і пластикового покриття.

Якщо ви вважаєте, що металочерепиця імпортного виробництва вам підходить більше, то можете отримати її прямо в день оплати. Вона буває лише 4-х стандартних розмірів. Вітчизняну металочерепицю будь-яких розмірів і будь-якої конфігурації можна замовити у виробника. У цьому випадку доведеться почекати, поки її виготовлять. Черепицю можна покрити пластиком на вибір - або матовий поліестер, або пурал, або пластизоль. Якщо вас влаштовують стандартні аркуші, то їх можна купити у нашої компанії "WOODWILD".

Монтаж покрівельної металочерепиці

Монтуючи конструкцію з металочерепиці, приділіть увагу вентиляції даху, адже під покрівлею буде накопичуватися тепле повітря. Щоб не допустити концентрації вологи, змонтуйте просту конструкцію. Вона допоможе повітрю охолоджуватися до температури зовнішнього середовища, не утворюючи конденсату. Чим сирее будова, тим краще повинна бути продумана і реалізована вентиляція.
Ми рекомендуємо запросити кровельшіков нашій компанії, ви не сильно переплатите за їх роботу, зате дах буде змонтована правильно і в строк.

▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: