Мідна фальцева покрівля

Мідна покрівля - тип дахів які можна віднести до вищого класу покрівлі. Крім прекрасного зовнішнього вигляду мідна покрівля має ще й медичними властивостями, вона виступає якимсь бар'єром від бактерицидного впливу на людину, цей факт не раз був доведений світовими вченими.
Покрівля покрита міддю має ще одну дуже цікаву властивість, з роками в процесі експлуатації вона міняє своє забарвлення. Нова мідний дах з міді виблискує золтістим кольором, через кілька років під впливом атмосферних явищ і природи самого матреіала - міді, покрівля пріорьетает благородний коричневий відтінок, а вже через десятиліття мідна покрівля переходить з коричневого в зелено бурий колір.

Переваги мідної крівлі:

- Зовнішній вигляд
- Надійність
- Пластичність
- Довговічність
- Медичний ефект
- Стійкість до корозії
- Екологічність

Монтаж мідної крівлі

Для пристрою покрівлі використовують листову покрівельну мідь - це досить пластичний матеріал який дозволяє досить легко, монтувати даху або накриття найскладніших форм. Головною умовою для правильного монтажу мідної крівлі є недопущення контакту з такими матеріалами як залізо і алюміній, оскільки їх контакт може призвести до корродірованію мідних листів.
Зносостійкий, кислотостойкий матеріал - мідь надійно захистить ваш будинок від опадів і зовнішнього середовища. Монтувати мідні листи досить просто, а в случе пошкодження одного або декількох елементів покрівлі, заміна не складе особливих труднощів.
Компанія WOODWILD пропонує вам свої послуги з монтажу мідної крівлі, фахівці нашої компанії в короткі терміни, якісно, ​​і за доступною ціною, замінять вашу стару дах на прекрасну мідний!

Прайс на монтаж пирога для підготовки пристрою покрівлі
н / п Найменування робіт Од. Ціна, грн
Пиріг для підготовки пристрою покрівлі
1 Монтаж мауерлату шт. 20
2 Монтаж кроквяної системи м.кв. 60
3 Монтаж паробарьером м.кв. 10
4 Монтаж нижньої обрешітки м.кв. 15
5 Монтаж утеплювача м.кв. 20
6 Монтаж гідробар'єра м.кв. 10
7 Монтаж контробрешетки м.кв. 10
8 Монтаж обрешітки м.кв. 20
9 Монтаж листів ОСБ 10 мм. (для бітумної черепиці) м.кв. 25
Компанія "WOODWILD" спеціалізується на виконанні робіт з монтажу складних покрівель. Ціна за м.кв. залежить від складності самої покрівлі. Також ми Пропонуемо допомогу в підборі матеріалу і виїзд на обьект для заміру покрівлі, з виконання вимірювання замовнику видається специфікація за кількістю потрібного матеріалу для покрівлі. Вартість виїзду на вимір 300 грн. до 50 км. від Києва. При замовленні монтажу покрівлі в нашій компанії оплата за завмер входить у вартість робіт
▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: