Очеретяна покрівля

Очеретяна покрівля. Міф чи реальність?

Якщо ви вважаєте, що очеретяна покрівля Дуже не надійна і це відгомін минулого, значить ви нічого не знаєте про тенденції сучасних матеріалів і архітектурній моді. Сьогодні повернення до прадідівських секретам застосування такого роду покриття пояснюється бажанням мати екологічно чисту дах із збереженням оптимального мікроклімату в будинку. Чим же хороша очеретяна покрівля?

Покрівля з очерету володіє чудовими теплоізоляційними властивостями. Тому, незалежно від пори року в приміщенні буде підтримуватися здоровий клімат. Не дарма наші предки використовували очерет для будівництва скрізь, де він ріс. Доступність, довговічність, універсальність надовго зарекомендували такий матеріал виключно з позитивного боку.

На даний момент даху з очерету набули широкого поширення в північній і центральній Європі. Німеччина постійно імпортує очерет з України. На Херсонщині, в Одеській і Полтавській областях росте високоякісну сировину. Як не дивно, але саме майстри із західних країн вчать українців плетінню очерету, а ті натомість платять «покрівельним» рослиною. Найвідомішими є голландська, німецька і англійська школи.

Переваги очеретяної покрівлі.


Будь-яке штучне покриття буде програвати натуральному за ряду причин. У шифері багато шкідливого азбесту (викликає онкологічні захворювання), під металевим дахом влітку жарко, взимку холодно, керамічна черепиця важка і коштує недешево. А ось натуральний матеріал не виділяє ніяких шкідливих речовин і відмінно поводиться і в спеку і на холоді. Камиш виростає всього за один рік і дуже стійкий до атмосферних опадів, так як є болотним рослиною. І навіть при тривалому впливі великої кількості вологи в ньому не утворюється грибок, який нещадно руйнує багато натуральні матеріали. Сильний дощ здатний проникнути в очеретяну покрівлю не глибше ніж на 3-5 см.

Сухий очерет дуже легкий (1 м2 важить всього 35 кг). Можливо тому багатьох спричиняє здивування бачити після ураганного вітру зірвані шиферні та черепичні покрівлі, а дах з очерету коштує як ні в чому не бувало!

Шар очерету постійно «дихає», забезпечуючи постійну природну вентиляцію будинку. А теплоізоляція до 10% краще, ніж у утепленій даху, покритою металочерепицею. Трубчаста структура відмінним чином забезпечує звукоізоляцію. Значить, відпадає необхідність у додаткових матеріальних та фізичних затрат.

А який термін служби?


Як не дивно, але дах, покритий очеретом, буде справно служить 40 - 70 років. Варто відзначити, що її не потрібно регулярно підфарбовувати, утеплювати, чистити або якось інакше ремонтувати. Звучить дуже вражаюче на тлі «якості» сучасних покрівельних матеріалів.

Багато підтвердять, наскільки естетично і вишукано виглядає очеретяний дах на тлі заміського ландшафту. У перший час колір покриття залишається золотисто-жовтим, а з кожним роком стає все темніше, але не менш привабливіше.

Плетіння такої покрівлі, це не тільки ручна робота професіоналів своєї справи, а й художнє оформлення верхньої частини будинку.

Трохи про мінуси.


Ні для кого не секрет, що очерет дуже добре горить і до недавніх пір це було найбільшою проблемою. Але в арсеналі сучасних покрівельників є так звані вогнетривкі склади (перени), які не змиваються дощем і не облазив на сонці. Ними обробляють дах з внутрішньої і зовнішньої сторони.

Птахи, бажаючі звити свої гнізда на дахах з очерету, можуть представляти реальну загрозу. Вони з невтомні постійністю вишукують вади в кріпленні стебел. Збиток, нанесений таким чином, дасть про себе знати тільки через кілька років, але усунути його не складе особливих труднощів.

Самий затятий противник і ворог всіх натуральних матеріалів - природний процес гниття, але і тут є рішення. Камиш повинен бути визріли, без листя і правильно просушеним в закритому приміщенні без протягів.

Прайс на монтаж пирога для підготовки пристрою покрівлі
н / п Найменування робіт Од. Ціна, грн
Пиріг для підготовки пристрою покрівлі
1 Монтаж мауерлату шт. 20
2 Монтаж кроквяної системи м.кв. 60
3 Монтаж паробарьером м.кв. 10
4 Монтаж нижньої обрешітки м.кв. 15
5 Монтаж утеплювача м.кв. 20
6 Монтаж гідробар'єра м.кв. 10
7 Монтаж контробрешетки м.кв. 10
8 Монтаж обрешітки м.кв. 20
9 Монтаж листів ОСБ 10 мм. (для бітумної черепиці) м.кв. 25
Компанія "WOODWILD" спеціалізується на виконанні робіт з монтажу складних покрівель. Ціна за м.кв. залежить від складності самої покрівлі. Також ми Пропонуемо допомогу в підборі матеріалу і виїзд на обьект для заміру покрівлі, з виконання вимірювання замовнику видається специфікація за кількістю потрібного матеріалу для покрівлі. Вартість виїзду на вимір 300 грн. до 50 км. від Києва. При замовленні монтажу покрівлі в нашій компанії оплата за завмер входить у вартість робіт

 

▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: