Кроквяна система

Найважливішим етапом будь-якого будівництва є його завершення. Створення кроквяної системи має величезне значення в зведенні будинку. Ця конструкція, залежно від використовуваного матеріалу, може поділяються на різні групи.

 

Вибрати потрібну кроквяну систему і якісно виконати монтаж допоможе компанія WOODWILD, у нас працюють справжні професіонали покрівельного справи. Доступні ціни і короткі терміни виконання монтажу - наш покрівельний девіз.

Щоб вибрати найбільш відповідну категорію, слід спиратися на облік декількох факторів: Постійні навантаження, в які входить загальна маса крокв, покрівельних матеріалів і добірних елементів. Тимчасові навантаження, які складаються з атмосферних опадів в даному кліматичному поясі, регулярному обслуговуванні покрівельного покриття чистка, ремонт і т.д. Нестандартні навантаження, які рідкісні в наших широтах землетруси, урагани, падіння метеоритів.

Монтаж кроквяної системи в Києві Ці фактори впливають на вибір певної групи. До того ж, обов'язково слід враховувати і розмір самої будівлі, яка матиме і відповідної площі покрівлю. Очевидно, що для гігантського комплексу буде потрібно максимально міцний матеріал. У зв'язку з цим кроквяні системи підрозділяються на кілька типів. Дерев'яні, які найчастіше застосовуються в приватному і малоповерховому будівництві. Маючи невелику вагу, деревина не вимагає складної конструкції і здатна витримувати певних параметрів постійні і тимчасові навантаження. Приміром, вона спокійно переносить масу металочерепиці або натуральних покрівельних матеріалів, а також знаходження людини на ньому для проведення очищення. Однак цей матеріал і досить крихкий, тому має обмеження за вагою.

Металеві йдуть на другому місці за популярністю. Вони також можуть використовуватися в приватному будівництві, однак найчастіше металеві крокви застосовуються в зведенні громадських і торгових комплексів. Завдяки їм будівництво значно прискорюється. Однак і стає дорожче, тому що вимагає використання спеціального обладнання та спецтехніки.

Залізобетонні споруди взагалі неможливо звести без підйомних кранів і спеціального устаткування. Вони володіють високою масою, тому здатні витримувати навіть певних параметрів землетрусу. Однак висока вартість ЗБВ виробів обумовлює їх використання тільки в промисловому будівництві.

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: