Мансардні вікна монтаж

Сучасний ринок повний пропозицій як дерев'яних, так і пластикових вікон для мансард, характеристики яких повністю відповідають цілому набору вимог, у тому числі по ізоляційним властивостям. Виробники оснащують такі вікна великим числом точок замикання, ніж звичайні вікна або балконні блоки. Робиться це через специфіку їх розміщення. Вони, як правило, розміщуються похило, нерідко оснащуються стеклами, що володіють здатністю до захисту від ударів, що мають світловідбиваючі покриття.

Місце, де розташовані підвіси на стулках вікна і коробі, визначає спосіб, яким буде відкриватися вікно. Найпоширенішими є вікна з середньо-осьовим підвісом. Але існують і такі моделі, де вісь підвісу розташовується зверху вікна.

Це дозволяє, за допомогою повороту, відкривати вікна комбіновано - знизу і вгору.
На рамах в таких конструкціях є пристрої для вентиляції, а ручки розташовують вгорі чи внизу.


Дерев'яні вікна для мансард, як правило, виробляють з спеціально обробленої сосни, яку оберігають від можливого подальшого гниття в спеціальних вакуумних установках. Часто їх обробляють матеріалами на основі поліуретану, щоб збільшити стійкість до вологи. Пластикові вікна виробляють з 3-х камерних або 4-х камерних профілів, армують сталевими вставками. Доповненням до захисту профілів служать оклади з алюмінію або міді різних конфігурацій, які підбирають максимально відповідними використаному на покрівлі матеріалу.

В якості захисту в літню спеку або зимовий холод використовують штори, що виконують роль тепло відбивачів. Останні модифікації укомплектовують протидощовий і анти димною автоматикою, інтегрованої в комплексну систему захисту виробів.

Безпосередньою установкою мансардних вікон повинні займатися пройшли сертифікацію професіонали. Це пов'язано з підвищеною складністю робіт, і наявністю певних навичок придбаних на практиці. Компанія WOODWILD пропонує вам скористатися послугами наших майстрів по монтажу мансардних вікон - це гарантія того що вікна будуть встановлені правильно, в короткі терміни.

Неправильна установка мансардного вікна може призвести до їх не герметичності в слідстві чого дах дасть текти, і як кінцевий результат необхідність заміни вікна. Довіряйте відповідальну роботу професіоналам своєї справи, які трудяться в компанії WOODWILD.

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: