Профільований брус

З багатьох відомих будматеріалів варто виділити профільований брус, виконаний з сосни або модрини. Ціна такого бруса доступна у нашої компанії WOODWILD.

Гідності профільованого бруса

Cо боку виглядає дуже красиво;
Можливість виконати кутові з'єднання;
Доступна ціна
Натуральний матеріал

Даний матеріал має масу корисних якостей. З його допомогою без проблем будуються будь-які будинки. Кожен брус робиться за допомогою спеціальних верстатів з підвищеною ефективністю. З часом брус не веде завдяки шипам, вертикальним пропілену та щілинних утеплювачів. При висиханні він не тріскається і не піддається деформації.

Випуск кожного такого бруса досить складний процес, тому фірми, що займаються їх виготовленням дуже відповідально підходять до справи. Установка таких брусов виключає утворення щілин, через які проникає волога. Будова відразу обзаводиться естетичним виглядом і не вимагає зайвих робіт зовні.

До вибору профільованого бруса варто підійти відповідально. Якісно висушений практично виключить усадку будови. При невірному виробництві брус втратить свої якості, а будова буде скрипіти з настанням холодів. рекомендуємо купити профілювання брус у WOODWILD.

Будова з профільованого бруса екологічно і легко споруджуються. Також використання даного матеріалу поєднує в собі якість і низьку вартість.

Є кілька різновидів даного матеріалу. Один з них це класика у вигляді прямокутника або квадрата, що представляє собою розпиляний брус, підданий мінімальній обробці, в процесі висихання дає усадку 3-5% у першому півріччі експлуатації будови. Інший вид це ускладнений брус, який сушиться і виробляється на фабриці, за рахунок чого виходить більш високий рівень сушки. Він гладкий на дотик і при складанні будинку утворюються повітряні порожнечі, що дозволяє зробити будова набагато тепліше. Третій тип це лафет, який виходить за допомогою обробки матеріалу з обох сторін, за рахунок чого будинку буде тепло, а матеріал виведе зайву вологу.
Також необхідно знати, що така будова не виключає появу тріщин. Однак не варто сприймати це як негативний ефект. Для профільованого бруса це нормальне явище.

▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: