Будинок з цілісного профільованого бруса

Будинки з цільного профільованого бруса повністю відповідає словосполученню - натуарльний будинок. Всі чашче в нашій країні люди хочуть жити екологічно чистому будинку, замість кам'яних і бетонних "печер".
Наша компанія WOODWILD пропонує вам побудувати таке житло разом!
Все що від вас вимагається це вибрати те чт ови хочете в разедле проекти будинків з профільованого бруса або власний проект будинку, і оплатити нашу роботу, все інше зробимо ми. Замовити будівництво будинків з профільованого бруса & nbsp; ви можете у нас на сайті.

Гідності будинки із цільного профільованого бруса

Профільований брус будівництво будинку з бруса профільованого цільного Спробуємо зрозуміти що таке цілісний профільований брус, його достоїнства і недоліки.
Цілісний профільований брус має гладкі рівні бічні поверхні, і кілька видо пазовкі на верхній і нижній площині. Вид та кількість пазо - шипів на такому брусі в основному залежить від виробника, але практично всі намагаються придерживатся якоїсь стандартної форми. Будинок з профільованого бруса збирається дуже швидко, і відразу ж має презентабельний зовнішній вигляд. Будинок з такого матеріалу не вимагає додаткових витрат на утеплення, і фасадну обробку.


Вартість будинку з профільованого бруса нижче ніж скажімо з цегли, або газобетону. Весь брус обробляється спеціальними антисептичними речовинами (лакакмі, фарбами), що значно підвищує його термін служби, а також виступає в ролі бар'єру від комах.
Побудувати гарний сучасний & nbsp; безпечний дерев'яний будинок допоможуть фахівці нашої компанії.
Термін служби дерев'яного будинку, практично не поступається кам'яного будинку, з пожежної безпеки так само він нічим не поступається.
Недотс

Недоліки будинку з профільованого бруса.

Біля дерев'яного будинку з сухого профільованого бруса багато переваг, але є й недоліки.
Дерев'яний будинок дає осадку в перший рік експлуатації, так що відразу після зведення будинку бажано дати йому відстоять хочаб деякий час.
Ще одним дуже недоліком можна назвати утворення невеликих щілин під час експлуатації.

▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: