Будинок з лафета

Починаючи з 2000 років, будівництво будинків з лафета по скандинавської технології, стала активно впроваджуватися на території нашої держави. Природно, раніше теж мали місце бути готові будинки з лафета, але їх число було значно менше.

Назва «лафет» має безліч значень, які можуть ставитися не тільки до будівництва. У нашому випадку, будинок з лафета , термін означає спосіб рубки заздалегідь заготовленої деревини. Спочатку термін знайшов широке застосування в країнах Скандинавії: Фінляндії, Швеції та Норвегії.
 

Особливості будинку з лафета

Основна особливість, яка виділяє проекти будинків з лафета серед інших будівельних матеріалів, є його товщина. У середньому колоду досягає півметра в діаметрі. Завдяки таким параметрам, норвезький будинок здатний належним чином захистити житло від тривалих морозів.

Для створення будинку з лафета, застосовують технологію створення високого вінця, поряд з установкою великих колод у його фундамент, що дозволяє скоротити кількість вінців, як таких. Отже, чим менше вінців вашому будинку, тим менше можливості холоду проникати у ваше житло.

Переваги будинку виготовленого з лафета


З переваг, якими володіє зруб з лафета , виготовлений з використанням лафета, виділяються такі:

• Правильність геометричної форми будівельного матеріалу (лафета) суттєво впливає на площу приміщення і його ефективність використання;

• Товщина стін, яка становить не менше 20 сантиметрів;

• Будинок з лафета легко може заховати будь-які комунікації, у тому числі й проведення електромережі;

• Зовнішня і внутрішня привабливість майбутньої будівлі, дозволить відмовитися від додаткових будівельних робіт, пов'язані з облицюванням будівлі, декоруванням інтер'єру;

• Будинок з лафета набагато легше будувати, він прекрасно виглядає, як і володіє кращими показника, наприклад, ніж будинок з клеєного бруса;

Появи тріщин в будинку з лафета вкрай низько, оскільки в колоді робиться поздовжній пропил що мінімізує таку можливість, та й саме дерево проходить процес сушіння, але навіть якщо тріщини і з'явилися, то їх легко усунути спеціальними герметиками, і взагалі для лафета тріщина не є джерелом для тривоги.

Наша компанія "WOODWILD" пропонує вам побудувати якісний будинок за норвезькою технологією, за найдемократичнішою ціною в короткі терміни.
 

 

▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: