Будинок з клеєного бруса

В останні роки будівельний ринок все інтенсивніше в якості будівельного матеріалу для зведення приватних будинків і котеджів пропонує такий матеріал, як клеєний брус. Будинки з клеєного бруса набувають все більше популярності.

Переваги та недоліки клеєного бруса.

Будівництво будинку з клеєного бруса, як правило, займає набагато менше часу, ніж зі звичайної оциліндрованих колод. Це пов'язано з технологією виробництва даного виду будівельного матеріалу. При виготовленні клеєного бруса звичайну дошку розпускають на волокна, а потім склеюють їх, розгорнувши на 180 градусів. Це дозволяє скоротити до мінімуму процес викривлення поверхні. На поверхні цього будівельного матеріалу при висиханні і природною усадки хоч і з'являються тріщини, але вони не такі значні і глибокі, як при будівництві будинку зі звичайного дерева.

При замовленні клеєний брус покупцеві надходить однаково розміру, тому немає необхідності додатково підганяти матеріал, ви просто збираєте конструктор. Це дозволяє значно скоротити час будівництва будинку.

У процесі кодга відбувається виробництво клеєного бруса , він піддається хімічній обробці вже в цеху, тому необхідність додаткового захисту деревини від цвілі, короеда і грибка такий будинок з клеєного бруса не вимагає. Необхідно лише раз на кілька років оновлювати покриття захисними засобами.

Звичайно, як і будь-яке інше дерево, клеєний брус дає усадку, і наступні кілька років після збірки конструкції з'являється необхідність в додатковому утепленні стиків і швів. При покупці клеєного бруса з передбаченими пазами для утеплювача можна використовувати паропроніцаємую стрічку. Вона має здатність, в залежності від зміни температури і вологості повітря, при необхідності розширюватися або звужуватися. Ця властивість дозволяє забезпечити максимальний захист від проникнення холодного повітря і вітру в приміщення.

При будівництві дерев'яного будинку немає необхідності у зведенні посиленого капітального фундаменту. Для цього добре підійде малозаглиблений стрічковий фундамент. Ця обставина дозволяє значно заощадити на будівельних матеріалах і роботах зі зведення фундаменту.

Отже, при будівництві заміського котеджу з клеєного бруса, ви в меншій мірі зіткнетеся з такими недоліками, як усадка матеріалу, утворенню сколів і тріщин на поверхні, ретельні утеплювальні роботи. Але зовсім уникнути цих недоліків все ж не вдасться.

Наша компанія WOODWILD пропонує вам будинку з клеєного бруса під ключ за найвигіднішими цінами. Ми может побудувати вам будинок з клеєного бруса люой складності, будь-які проекти дерев'яних будинків з клеєного бруса нам під силу. Ми здатні втілити в життя практично будь-яке рішення. Також ви можете купити будинок з клеєного бруса для самостійної збірки.

▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: