Дерев'яний будинок з дикого зрубу (канадський зруб)

Одним з видів дерев'яних будинків є дикий зруб. Це будинок, зроблений з колод різного діаметру, попередньо очищених від кори. Складність у такому будівництві полягає в тому, що при підготовці колоди використовується мінімальна кількість механізованої роботи, більшу частину доводиться робити вручну, за допомогою сокири і рубанка.

Дикий зруб Канадська рубка замку строітельствод будинку з дикого зрубу

 

При будівництві будинку з дикого зрубу застосовується і інша технологія вирубки замку для з'єднання колод, як правило, використовується замок за так званою канадською технологією (канадська чашка, канадська рубка). Такий замок досить сильно відрізняється від стандартно застосовуваного при будівництві з оциліндрованих колод.

Суть цього замку полягає в тому, що в місці чашки знімається частина деревини під певним кутом, таким чином, формується похила поверхня для колоди лягає зверху. Для чого так робиться, все дуже просто, під час експлуатації дерев'яний будинок дає осадку, і завдяки тому, що зроблені такі замки, колоди як би самі себе заклинивают. Така дія призводить до того, що поява щілин практично не можливо, на відміну від інших методів.

Фахівці компанії WOODWILD мають великий досвід в будівництві дерев'яних будинків, зокрема з дикого зрубу. Якщо ви вирішили побудувати собі будинок з дерева, ми настійно рекомендуємо вам звернути увагу на будинок з дикого зрубу.

Гідності будинку з дикого зрубу

Найбільший позитив при будівництві будинку з дикого зрубу "Дикуна" є унікальність проекту, ви як замовник і власник майбутнього будинку можете самостійно намалювати свій будинок. Складність такого проекту буде завісити тільки від вашої фантазії або бажань. Після будівництва ви стаєте володарем єдиного ексклюзивного примірника будинку, повірте, такого будинку немає більше ні в кого. Навіть якщо навмисно, задатися питанням побудувати, два повністю однакових будинки, це навряд чи вийде, так само як і знайти два абсолютно однакових дерева, сама проектировка будинку може бути однаковою, але втілення ніколи. & Nbsp; Супер ексклюзивність! - Ось чим багатьох людей приваблює будівництво дерев'яного будинку або лазні з "дикуна", і це всього лише одне з достоїнств такого будинку.


Будинок з дикого зрубу має більш привабливий вигляд, ніж зі звичайної оциліндрованих колод

Завдяки унікально канадської системі замків, з часом будинок стає тільки міцніше

 

Відсутність тріщин і щілин між колодами

При будівництві будинку з дикого зрубу застосовується в основному хвойні породи дерева, при цьому сушка колоди відбувається безпосередньо при будівництві та експлуатації будинку.

Також потрібно відзначити, що дерев'яний будинок має деякі експлуатаційні відмінності, так після будівництва зрубу бажано дати йому деякий час вистояться, до початку опоряджувальних робіт, і монтажу вікон і дверей, просто дерев'яному будинку потрібно час для усадки, і усадка набагато більше, ніж у кам'яного будинку. Ще при  використанні техніки дикого зрубу є дуже позитивний момент, колода не втрачає свій верхній захисний шар який знаходиться прямо під корою, чого не можна сказати про обробленій деревині, такий як оциліндрований або профільований брус.

Будинок з дикого зрубу дуже красивий, екологічний, і довговічний. У такому будинку влітку буде прохолодно (встановлювати кондиціонер немає необхідності), а взимку тепло (витрати на опалення такого будинку зведені до мінімуму).

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: