Баня з профільованого бруса

Технологія будівництва лазні з профільованого бруса така ж як і при будівництві з оциліндрованих або клеєного бруса, фактично це гра в конструктор тільки великий.

Профільований брус проводиться методом механічної обробки стовбура дерева. Колода очищається від кори і йому надають зазвичай форму квадрата або прямокутника, якщо дивитися на поперечний переріз. Далі як і в клеєного бруса нарізаються пази і відповідні посадочні місця на протилежній площині, після чого згідно проекту профільований брус набуває власну довжину і робляться замкова частина. Варто зазначити що при будівництві лазні з профільованого бруса також як і клеєного всі роботи проводяться на спеціальному обладнанні в заводських умови. Весь брус розмічається і обробляється згідно проектної документації, після чого відбувається контрольна збірка лазні, маркування кожного бруса зворотна розбирання, після чого всі & nbsp; комплектуючі дерев'яної лазні транспортуються на місце установки.

Збірка лазні з профільованого бруса

Для початку збірки дерев'яної лазні з профільованого бруса, потрібно, що б уже був готовий і вистоявся фундамент. Якщо фундамент готовий прийняти дерев'яну баню на свої плечі, то тоді починається процес складання самої лазні.

Найкраще, коли збірку дерев'яної лазні виробляють фахівці компанії, в якій ви замовили будівництво даного об'єкта, в нашому випадку це будівельники компанії WOODWILD. Залучення до складання саме фахівців дозволить зібрати лазню в найкоротші терміни, ви отримаєте гарантію, і впевненість що все зроблено правильно. У кожній справі повинен працювати професіонали, тільки так можливо добитися максимально ефективності з мінімальними витратами.

Але якщо ви вважаєте що зможете впорається самостійно без сторонньої допомоги, & nbsp; такий варіант теж має право на життя, тим більше що так званий будинок комплект промаркований і має супровідну документацію, правда бажано перед початком збирання запастися помічниками, проконсультуватися у виробника і мати необхідний набір інструменту. Також потрібно враховувати розміри профільованого бруса, іноді вони дійсно досить великого розміру і без підйомної техніки вам не обійтися.

Переваги профільованого бруса

Зовнішній вигляд (гладка поверхня)

Довговічність (при правильно догляді обслуговуванні)

Екологічність

Швидкість монтажу

Немає необхідності в зовнішній і внутрішній обробці.

Так що якщо ви вибрали варіант будівництва лазні з профільованого бруса це не означає що ви зробили правильний чи не правильно вибір, ви зробили свій вибір!

Дізнатися детальніше про інші технологія будівництва дерев'яних лазень ви можете на сторінках нашого сайту, або просто зателефонувавши нам! Завжди будемо раді вам! тел:. (044) 222 - 70 - 21 тел:. (098) 264 - 21 - 21 тел:. (050) 810 - 19 - 23

▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: