Баня з оциліндрованої колоди

Ціна від: 240 000.00грн.
Проект лазні "Єлизавета"

Баня з оциліндрованих колод стає все більш популярним будовою на дачі або біля заміського будинку. Адже всім відомо, що саме в лазні при правильному її використанні & nbsp; організм людини якісно очищається, після лазні людина стає здоровішою радісніше і добрішим!

Наша компанія WOODWILD пропонує вам замовити будівництво традиційної лазні з бруса. Ми використовуємо тільки екологічно чисті матеріали, які пройшли всі контрольні перевірки і отримали відповідні сертифікати та паспорти. У нас великий досвід у сфері будівництва, а згуртована команда фахівців якісно і швидко виконають будівельні роботи.

Дерев'яна лазня або кам'яна?

За рахунок сучасних технологи та обладнання будівництво лазні не займає багато часу, а найголовніше вартість такої споруди набагато дешевше ніж, скажімо, будувати з цегли, або інших стінових матеріалів. Ну, подумайте самі, яка лазня може бути з цегли? Тільки дерев'яна лазня може передати всю повноту злиття людини і природи.

Сучасні антисептичні засоби надовго захистять вашу лазню як від комах, так і від впливу навколишнього середовища, при цьому вони абсолютно безпечні для людського організму, так що турбується не про що.

Ми можемо запропонувати вам побудувати лазню з бруса, як за типовим проектом, так і по загиблому власним. Вартість лазні безпосередньо залежить від її комплектації, кількості вікон і дверей, якості фурнітури, і обробки і багато іншого, ми з однаковим ставленням будуємо лазні з дешевими комплектуючими так і з преміум класом.

▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: