Баня з лафета

Пропонуємо вашій увазі унікальне рішення для України - будівництво лазні з лафета . Давайте для початку розглянемо, що ж таке лафет в будівництві дерев'яних будівель.


Купити баню з лафета Лафет - це колода, в основному з хвойних порід деревини, у якого за допомогою деревообробного обладнання паралельно з двох бічних сторін стесали округлість, в результаті чого бічні сторони отримали ідеально рівну геометрію, а верх і низ колоди залишився округлої форми .


Особливість технології будівництва дерев'яної лазні з лафета укладається у формі замку з'єднання колод. Завдяки геніальної конструкції замків і форми колоди у спорудженні з лафета немає щілин, і він не дає такий великий усадки як інші технології.


Після будівництва дерев'яної лазні її необхідно обробити спеціальними засобами які захищають деревину від комах, атмосферного впливу та синяви. Ми використовуємо тільки перевірені високоекологічні засоби захисту - фарби і лаки компанії Adler, така обробка дозволяє експлуатувати дерев'яні будови багато років, і при цьому практично не витрачати час на догляд за лазнею.


В якості покрівлі, можемо вам запропонувати багато різних варіантів, починаючи від звичайної металочерепиці і закінчуючи абсолютно натуральним матеріалів покрівельним очеретом.

Замовити баню з лафета

Наша компанія WOODWILD пропонує вам побудувати дерев'яну лазню з лафета в найкоротші терміни за дуже вигідною ціною. Ми використовуємо тільки екологічно чисту деревину із західних регіонів України.


Замовити будівництво лазні з лафета Всі ми дуже любимо, париться в лазні чи сауні, це додає нам енергію, здоров'я, позитивний настрій і відчуття легкості, так невже ви вважаєте, що для будівництва бань потрібно використовувати камінь? Ми категорично заявляємо, що повноцінного ефекту для свого здоров'я від лазні ви можете отримати, тільки якщо ваша лазня дерев'яна !


У нас є можливість втілити в життя проект лазні з лафета будь-якої складності. Ви можете замовити будівництво лазні як за типовим проектом таки за проектом власної розробки. Ми не шукаємо легких шляхів, ми хочемо побудувати вам баню з лафета яка, довгі роки буде радувати вас і ваших близьких.


Ми дуже раді будемо бачити вас за адресою м.Київ, вул. Крайня 1В, якщо у вас немає можливості відвідати наш офіс, тоді ми їдемо до вас!

▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: