Баня з клеєного бруса

Вибір лазні з клеєного бруса обумовлений декількома параметрами, це швидкість вартість лазні, швидкість збірки, привабливий зовнішній вигляд, також варто відзначити, що лазня з клеєного бруса має чудову тепло і звукоізоляцію.

Наша компанія WOODWILD & nbsp; пропонує вам замовити у нас баню з клеєного бруса за доступними цінами. Замовити баню ви можете у нас в офісі в г. Киев ул. Крайня 1в. Ми можемо побудувати дерев'яну лазню або будинок з будь-якого проекту, типовим або індивідуальним. У будівництві дерев'яних будинків ми користуємося тільки натуральними будівельними матеріалами.

Баня з клеєного бруса особливості

Будівництво лазні або будинку з клеєного бруса дає можливість, звести споруду практично будь-якої складності з точки зору дизайну. Клеєний брус проводиться шляхом склеювання між собою декількох брусків, під високим тиском, у результаті на виході ми маємо колоду квадратного або прямокутного поперечного перерізу. На робочих вертикальних поверхнях протачівается спеціальні пази, які зроблені для фіксації бруса між собою по вертикалі стіни.Процес виробництва дерев'яної лазні з клеєного бруса.

Будівництво дерев'яної лазні з клеєного бруса починається з проекту, коли проект обраний і затверджений із замовником, ми прораховуємо остаточну вартість робіт і матеріалів, погоджуємо все дрібниці, і приступаємо до роботи. Терміни будівництва залежать від багатьох параметрів, починаючи від складності самого проекту, наявності всіх необхідних матеріалів, аж до банальних погодних умов.

Як і будь-яку будівлю, баня з клеєного бруса вимагає за собою догляду, при правильній і дбайливої ​​експлуатації термін служби дерев'яної лазні з клеєного бруса складе кілька десятиліть. Всі дерев'яні будівлі вимагають спеціально обробки різними захисними складами, потрібно чітко дотримується регламенту проведення обробок, & nbsp; які будуть берегти вашу & nbsp; баню в належному стані.

Ми з радістю вас проконсультуємо по сем беспокоящим питань щодо будівництва з дерева, дзвоніть, приїжджайте, Завжди будемо раді вам! тел:. (044) 222 - 70 - 21 тел:. (098) 264 - 21 - 21 тел:. (050) 810 - 19 - 23

▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: