Баня з дикого зрубу

Ціна від: 350 000.00грн.
Проект лазні "Жокей"

Вирішили побудувати лазню? Тоді ви в правильному місці! Наша компанія WOODWILD якісно і швидко побудує вам баню з дикого зрубу. Ми застосовуємо тільки екологічно чисті будівельні матеріали пройшли сертифікацію і мають всі документи.

Чому варто звернути увагу на лазні з дикого зрубу (дикого тесу)?

Дерев'яна лазня побудована з неоціліндрованних колод виглядає більш переконливо і добротно, колоди через відсутність глибокої механічної обробки зберігають захисний шар йде після кори, що продовжує і без того не малий термін експлуатації такої споруди. Технологія замку колоди при будівництві з дикого зрубу значно краще звичайного. Такий замок називається канадська чаша, або канадський зруб (назв багато, але суть одна), замок формується таким чином, що при усадці будинку колоди як - би самі себе ущільнюють і затискають, що в свою чергу, дозволять без стороннього втручання і додаткових робіт, прибрати можливі щілини і тріщини. А це в дерев'яній лазні дуже важливий показник.

Як відомо лазня це не тільки місце де можна помитися, це можна сказати домашня лікарня. Ті у кого на ділянці є справжня дерев'яна лазня завжди здоровіше, боле радісні і щасливі, так що варто про це замислитися!

Будівництво дерев'яної лазні процес досить швидкий, але є маленький нюанс, бажано після складання лазні з дикого зрубу дати її якийсь час відстоять (повинен пройти процес усадки), після чого можна монтувати вікна та двері.

Але не все так сумно. На сьогоднішній день є технологи дозволяють відразу закінчити всі роботи і розпочати експлуатацію лазні, мається на увазі що всі елементи які повинні знаходиться в отворах, монтуються на так звані плаваючі напрямні, що рятує ситуацію, коли людина вже прямо зараз хоче почати експлуатувати таку споруду.

У нас ви можете замовити будівництво дерев'яної лазні як за типовим проектом, так і за своїми власними кресленнями, ми готові побудувати лазню будь-якої складності.

▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: