Зовнішня обробка дерев'яного будинку

Зовнішня обробка дерев'яного будинку - один з етапів його будівництва. Дана процедура відбувається в кілька прийомів, і досить трудомістка і витратна за часом. Для чого ж потрібна ця технологічна операція при будівництві будинку з дерева?

Почнемо з того що дерев'яний будинок все таки більш схильний до дії зовнішнього середовища, комах або органіки, для того що б ваш новенький будинок зі зрубу простояв не один десяток років, його потрібно обробити належним чином.

Етапи зовнішньої обробки дерев'яного будинку

Внешняя отделка деревянного дома мастерами WOODWILDПершим етапом зовнішньої обробки дерев'яного будинку можна вважати, етап первинної & nbsp; або чорновий зачистки. На цьому етапі майстри ошкурівать за допомогою шліфувального електроінструменту з наждачним полотном великого зерна, знімають верхній шар деревини з кожного укладеного колоди. Етап чорновий зачистки будинку залежно від обсягу робіт та кількості задіяних робітників може зайняти від декількох годин, до декількох днів.

Другий етап - це чистове шліфування зовнішньої сторони колод. Ця операція проводиться таким же інструментом, але шліфувальні матеріал з меншим зерном. Цей етап обробки дозволяє додати будинку більш презентабельного вигляду, і домогтися більш приємних тактильних відчуттів.

Третій етап - власне етап самої обробки дерев'яного будинку, мається на увазі його повна обробка із застосуванням спеціальних лаків і фарб. Використання високоякісних лакофарбових матеріалів при обробці дерев'яного будинку дозволить забезпечити надійний захист колод, і прекрасний зовнішній вигляд.

Застосування технології ошкуривания дерев'яного будинку

Компанія WOODWILD при будівництві дерев'яних будинків зі зрубу застосовує тільки високоякісні лакофарбові матеріали, так що ви може бути впевнені в повному захисті вашого будинку.

▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: