Будівництво фундаменту

Дуже добре відомо, основа будь-якої будівлі - це фундамент. Тип фундаменту для будівництва вибирають відповідно до виду будівництва. Різноманітний вибір типу фундаментів робить можливість вибору будь-якого будівельникові підібрати потрібний саме для себе тип. Це чотири види фундаменту. Перший вид - це плаваючий фундамент, другий вид -столбчатий, третій вид - пальовий, і четвертий вид - стрічковий.

Типи фундаментів

Тип фундаменту залежить від того, яка конструкція споруди буде зводитися. Для людини нового в цих питаннях, розібратися відразу у всьому не просто, щоб зробити вибір потрібно знати що собою представляє кожен вид фундаменту.

У використанні стрічковий, а також стовпчастий фундаменти відрізняються в залежності від масивності та розміру будинку, яке будують. Стрічковий фундамент краще підійде для важких споруд, а стовпчастий - для будинків, які легше. За фінансових вкладеннях стрічковий фундамент закладати набагато дорожче, ніж закласти стовпчастий фундамент. По трудомісткості будівельних робіт ці фундаменти теж відрізняються. У роботу по закладці стрічкового фундаменту використовують конструкції із залізобетону, їх встановлюють по кутах і краях споруджуваного споруди, а траншея заливається бетоном. Так само для закладки стрічкового фундаменту потрібно багато матеріалів, а це арматура, бетон, щебінь, пісок. Це досить довгострокова і копітка робота. А ось стовпчастий фундамент відрізняється більш простим набором матеріалу, який використовують для стовпів. Це бетон, цегла, камінь або залізобетон. Робиться все це так. Встановлюють стовпи в двох метрах один від одного, ці стовпи служать опорою для всієї будівлі.

Ці способи закладки фундаменту застосовуються для зведення будинків, а ось фундамент палі застосовують при проведенні більш масштабних будівництв. Він відрізняється від інших видів своєю міцністю, він може витримувати дуже масивні споруди. В основі роботи лежать палі, вбиті в грунт. Для паль використовують будь-який матеріал, це може бути дерево, залізобетон, метал. Якщо використовують дерево, то це обов'язково дуб, так, як він відрізняється своєю високою міцністю і довговічністю. Він прослужить років двадцять.

Інша назва плаваючого фундаменту - це плитковий фундамент, він являє собою плиту із залізобетону. Цю плиту встановлюють по всьому периметру споруди, яку зводять. Це дуже міцний фундамент, але його закладка зажадає від вас об'ємної роботи, яку потрібно провести. щоб підготувати грунт для закладки фундаменту. Потрібні будуть також серйозні фінансові вкладення на придбання будівельних матеріалів, але ці витрати себе виправдовують. Цей фундамент стане служити вам дуже тривалий термін, так як монолітна плита не схильна ніяким пошкоджень.

При необхідності вибрати той чи інший вид фундаменту, обов'язково потрібно враховувати параметри споруди, яке ви хочете зводити, а також взяти до уваги свої фінансові можливості. І тоді ваш дім на правильно закладеному фундаменті, простоїть дуже тривалий термін, не доставляючи ніяких зайвих клопотів своїм господарям.

▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: