Клеєний брус

Останнім часом все більше і більше будинків будується з дерев'яних матеріалів, в цій ніші будівельного ринку клеєний брус зайняв своє міцне місце. Що це за матеріал, де він застосовується, в чому його переваги, про все це піде мова в даній статті. Клеєний брус виготовляється з ламелей, тобто тонких дощок, з'єднаних між собою клеєм.
В основному використовується дерево породи ялина, сосна, рідше - модрина. Виготовлення ламелей процес довгий і кропіткий. Ламель виходить в результаті розпилювання колоди, його подальшої раскройки і сушки. Після чого відбувається ретельний відбір бездефектних примірників, калібрування, зрощення і шліфовка вибраних елементів.
Після того, як відшліфовані дошки склеїли між собою, проводиться їх торцювання і профілювання. На виготовлення одного бруса йде приблизно п'ять ламелей, клей використовується, найчастіше, на основі поліуретанових, меламінових, ізоацетатних складів. Результат - точне клеєний виріб, готове для споруди якісного будинку.

Перевага клеєного бруса

Купити клеєний брус у Києві за вигідною ціною Які ж переваги у клеєного бруса в порівнянні з іншими деревними матеріалами? Які? Значні! Наприклад, терміни зведення будинків з нього значно менше, ніж у подібних будівель з інших дерев'яних матеріалів. Крім того, так як конструкція споруди досить легка, відпадає необхідність у зміцненні фундаменту.
Будинки з цього матеріалу менш схильні до утворення тріщин і усадки, тому що вологість споруд, побудованих з клеєного бруса в три рази менше, ніж у інших. При виробництві клеєного бруса на сировина не впливають будь-які напруги, у зв'язку з чим, він не має схильності до деформації, в підсумку споруди більш довговічні. Не схильний будинок з такого матеріалу і впливу мікроорганізмів, а також гниття. Так як, клеєний брус - це складене виріб, він відрізняється пожаростойкостью, навіть без додаткової обробки і просочення.
На відміну від будинків з інших матеріалів (наприклад, простого бруса), що покриваються зсередини гіпсокартоном, або чимось іншим, будинки з клеєного бруса не потребують в обробці. Вони володіють естетичним виглядом, відмінно оброблене дерево - саме по собі красиво. Знову ж, непогана економія.
Клеєний брус володіє хорошими теплоізоляційними властивостями, на відміну від звичайного бруса і масиву, не вимагає додаткової теплоізоляції, дозволяє зберегти всередині будинку ідеальний мікроклімат як взимку, так і влітку. Все завдяки щільності прилягання виробів один до одного. Від цього також і хороші показники по звукоізоляції. У подібних будинках відчуваєш себе дуже комфортно. Таким чином, вибір будинку з клеєного бруса - це вибір практичного і універсального матеріалу в даній категорії.

Купити клеєний брус

Наша компанія WOODWILD займається будівництвом дерев'яних будинків під ключ з усіх видів дерева, включно і клеєного бруса. Крім цього ми здійснюємо продаж клеєного бруса найвищої якості.
Для більш детальної інформації про покупку даного виду будівельного матеріалу, ви можете звернеться до наших менеджерів за тел: (044) 222 - 70 - 21; (098) 264 - 21 - 21; (050) 810 - 19 - 23;

Прайс на конструкційний сухий клеєний брус вологість 12%
Розмір бруса, мм Грн. / м 3
50х150 7800
50х200
70х150
70х200
Прайс на стіновий сухий клеєний брус вологість 12%
Розмір бруса Грн. / м 3
від 50х200 до 220х200 +9700
230х230 під замовлення

 

▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: