Дошка обрізна

Кожен з вас, напевно, чув про такий матеріал, як дошка обрізна? Чули? Звичайно ж да? Але, на жаль мало хто знає, що таке обрізна дошка. що це за матеріалу?

Тут в першу чергу, слід зазначити, що обрізна дошка, це особливий вид пиломатеріалу, яка має обпиляні краю. Тобто на такому матеріалі відсутня кромка, тобто кора дерева. У будівництві обрізна дошка, це незамінний і до того ж, дуже популярний пиломатеріал, який використовують в оздоблювальних і внутрішніх роботах. З обрізної дошки встановлюються перегородки усередині приміщення, проводиться обробка приміщень зовні, а так де виготовляється меблі і навіть для установки дахів, укладання підлог, каркасів. З обрізної дошки будуються огорожі, сходи і ще багато і багато корисних речей і конструкцій.

Сировина використовується у виготовленні обрізних дощок, залежно від подальшого призначення і залежно від міцності матеріалу.

Найважливіший критерій, за яким слід вибирати тип обрізної дошки, це використовувані породи дерев в деревині для виготовлення обрізної дошки.

Дошка обрізна особливості

Особливу увагу слід приділити сорту деревини. Від цього залежить остаточний результат отриманого матеріалу. На якість матеріалу впливають особливості характеристик деревини. До уваги береться вологостійкість, податливість до сушіння, стійкість до гниття і ще багато іншого.

Найміцнішими і дорогими сортами дерев використовуються в меблевій промисловості, в облаштуванні будинку, загального інтер'єру. Що стосується будівництва, то тут найчастіше використовуються недорогі породи дерев, з яких отримано більш доступний будівельний матеріал. Найпопулярнішими є сосна і ялина.

На відміну від ялини, сосна має більшу міцність ніж ялина. Але на відміну від ялини, сосна має малу тепло провідність. У зв'язку з цим образна дошка з ялини частіше використовується в обробці приміщень. А ось в будівництві каркасів, краще використовувати сосну.

Дерево, матеріал, набагато доступніше, ніж метал. Та й за вартістю значно дешевше. При всьому цьому, деревина є самим відповідним матеріалом. Тим більше, що він легко ріжеться, фарбується. Загалом, обробити пиломатеріал, значно простіше, у порівнянні з іншими видами будівельного матеріалу. Це означає, тільки одне, з деревиною змагатися ніщо не зможе. Особливо зручно її використовувати в тому випадку, коли утворилося пошкодження в одній з ділянок, коли всього лише можна замінити пошкоджену ділянку досить просто. Тим більше, що матеріал можливо придбати в будь-якому регіоні. Так, як він широко поширений по всій території будь-якої держави. Так само, слід додасть, що унікальне володіння антисептичною властивістю хвої, обрізна дошка з неї найбезпечніший матеріал. З нього можна будувати все, від камінів до столів.

Виготовляються обрізні дошки шляхом пилорамного розпилу. При цьому існує кілька варіантів розпилу, тобто розпил дощок здійснюється декількома способами, а вірніше трьома. І, це розпил:

Радіальний;

Напіврадіальний;

Тангенціальний;


Що стосується кожного способу розпилу, то до радіального розпилу відносяться дошки найвищої якості. Тут особлива увага приділяється середній частині колоди. Саме з неї виготовляється високоякісна меблі. При цьому вартість обрізної дошки виготовленої радіальним методом, значно вище, ніж дошки отримані шляхом розпилу іншими методами. Напіврадіальний спосіб розпилу, робить матеріал трохи дешевше. Так, як в цьому виді, кількість відходів значно зменшується. Єдиний мінус таких дощок, це деформація в момент сушіння. Найбільш дешевий дошки, це дошки розпиляні тангенціальним способом. В результаті чого, такий матеріал нестійкі до вологи і деформується в момент сушіння. Головна перевага цього способу, практично безвідходний вихід і великий об'єм. Але в кожному випадку, розпил, це всього лише первинна обробка матеріалу. В залежності від необхідності, дошки можуть бути відшліфовані і стругані.

Стандартний розмір обрізної дошки - 30 * 100 мм, - 25 * 100 мм, - 40 * 150 мм і кілька інших. Все залежить від застосування. При цьому стандартний розмір обрізної дошки дозволяє мінімізувати відходи матеріалу, що дозволяє заощадити не мало коштів. У зв'язку з чим, обрізна дошка була є і буде найбільш затребуваним і популярним будівельним матеріалом. До того ж такий матеріал досить зручно використовувати, який здатний прослужити не один десяток років.

Прайс дошка обрізна
Товщина дошки, мм Грн. / м 3
25 від 2400
30
40
50

 

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: