Дошка для підлоги

Підлогова дошка є найстарішим, відомим з давніх часів видом підлогового покриття, популярним і сьогодні, на початку 21-го століття. До числа її безумовних переваг можна віднести легкість обробки, доступність, дешевизну (у порівнянні з іншими видами покриттів з натурального дерева), привабливий зовнішній вигляд і, звичайно, екологічну чистоту.

Особливості дошки для підлоги

Дошка для підлоги Київ ціна доставка високу якість Найчастіше для виготовлення дошки використовуються хвойні породи: модрина, ялина, сосна. З листяних сортів набули поширення бук, дуб і клен, завдяки їх високої міцності і здатності тривалий час не змінювати свого зовнішнього вигляду. З екзотичних порід деревини для підлогового покриття використовують венге, мербау, тик. Головним параметром, що впливає на міцність дошки, є її товщина. Вона коливається в межах від 2 см до 6,5 см.
Для житлових приміщень використовують дошки товщиною від 2,5 см до 3,5 см, більш товста дошка призначена для облаштування громадських будівель. Ширина статевої дошки теж є досить важливим параметром вибору. Тут немає чітких стандартів: все залежатиме від можливостей виробника і бажання замовника. Чим ширше дошка, тим менше стиків, легше роботи з укладання статі, респектабельнее зовнішній вигляд.
З іншого боку, вузькі дошки знадобляться для облаштування підлог у невеликих приміщеннях. До того ж, при тій же товщині, вони більш міцні, тому дошка малої ширини зазвичай використовується для створення підлогового покриття там, де воно буде випробовувати підвищені навантаження.

Види статевої дошки

Масивна дошка виготовляється з цільного дерева. Її перевага - висока екологічність, недолік - неможливість створення дощок ідеальної геометрії і ідеального зовнішнього вигляду (без сучків і смоляних кишень), схильність до деформацій. Зрощена. Збирається з окремих, рівних по довжині дощок, склеєних між собою. Позбавлена ​​всіх недоліків, властивих дошці масивною. Місце з'єднання помітно тільки при уважному огляді і являє собою численні дрібні зубці.
За характеристиками міцності дошка зрощена не поступається масивної, але малюнок дерева на різних ділянках різний. На сьогоднішній день зрощена дошка - найбільш популярний варіант. Рідше використовується статева дошка, яка імітує штучний паркет і набрана з окремих планок без використання шипів з'єднання. Таку дошку іноді називають полупаркетом. Кожен із варіантів має свої особливості укладання і правила догляду, але, за умови їх дотримання, дерев'яні підлоги будуть вам служити багато років, наповнюючи будинок ароматом і теплом натурального дерева.

▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: