Брус

Сьогодні дерев'яний брус застосовується в найрізноманітніших галузях і може бути як основним матеріалом для споруди, так і допоміжним. Брус найбільш затребуваний пиломатеріал в будівництві. З бруса будують будинки, сходи, роблять перекриття для дахів і статі.

Дерев'яний брус - це обстругало колоду прямокутного перерізу, не менше 10 см. Брус підрозділяють за ступенем обпиляного і виділяють:

1. двухкантний.

2. Трёхкантние.

3. Четирёхкантние.

Поділ йде залежно від кількості оброблених сторін. Двухкантний брус обробляють з двох протилежних сторін. Найбільш затребувана довжина бруса чотири або шість метрів. А ширина варіюється в залежності від призначення і майбутньої навантаження на матеріал. Для того, щоб брус служив довго не втрачаючи своєї міцності, при його покупці необхідно врахувати кілька нюансів. Якість цього пиломатеріалу безпосередньо залежить від якості сировини, з якого він виготовляється - впливає і присутність гнилих ділянок, і сучків, різних тріщин і дефектів. Також, велике значення має правильно висушений матеріал і на скільки він рівний.

Цінова політика на дерев'яний брус залежить від виду самого матеріалу. Виділяють:

- Непрофілірованний (звичайний) брус;

- Профільований;

- Клеєний.

Брус застосування

Найбільш часто використовується сировину для виробництва бруса - деревина хвойних порід дерев (кедр, сосна, модрина) .Звичайно брус найбільш поширений пиломатеріал в нинішньому будівництві. Отримують його обтісуванням колод з чотирьох сторін. Він дешевший в порівнянні з іншими видами бруса, але поступається їм за деякими показниками. Будинки, побудовані з такого виду бруса, вимагають додаткового утеплення стін і з часом можуть деформуватися і давати усадку, до того ж, його необхідно просочувати протигрибковими засобами. Профільований брус характеризується наявністю прямокутних пазів в нижній частині, які дозволяють надійно стикувати окремі бруси між собою. Такі стики не вимагають додаткового утеплення. Але є і мінуси використання даного матеріалу - можливість усадки і деформації конструкцій. Клеєний брус набув широкого поширення близько тридцяти років тому. Проводиться він з окремих висушених дощок-ламелей, які при склеюванні дають досить міцний матеріал. Конструкції з такого бруса дають мінімальну усадку (1%), тому споруди з нього більш міцні і довговічні. Клеєний брус досить високий за ціною, але його ціна повністю відповідає якості. Щоб вибрати якісний брус потрібно уважно підійти до вибору виробника. Покупку слід робити тільки у зарекомендували себе на ринку з позитивної сторони компаній-виробників.

Прайс на сухий брус
Розмір бруса, мм Грн. / м 3
50х50 від 1500
50х100
50х150
75х100
100х100
150х150

 

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: