Навіс двосхилий "Веселий рибалка"

Навіс двосхилий "Веселий рибалка"
Ціна від:0.00грн.
Навіс двосхилий "Веселий рибалка" Навіс двосхилий "Веселий рибалка" Навіс двосхилий "Веселий рибалка" Навіс двосхилий "Веселий рибалка" Навіс двосхилий "Веселий рибалка"
Заказать обратный звонок
Модель: Навес двускатный

Пропонуємо вашій увазі простий і функціональний дерев'яний навіс "Веселий рибалка". Навіс виконаний у вигляді правильного прямоуголніка, без ограженія. Матеріал навісу сосна суха стругана, з обробкою захисної грунтовкою і фарбою темного кольору Adler.

Тент встановлений на спеціальний просадчика гвинти, що дозволяє коректувати геометрію конструкції під час експлуатації. Оскільки будь дерев'яна конструціі володіє такіем явищем як просадка, то використання регулювань просто ідеальне рішень такої проблеми.

Тент "Веселий рибалка" - відмінне рішення для створення затишної накритою майданчика біля озера або річки, ви можете спокійно розмістити в ньому всіх ваших гостей, а при бажанні ще й обладнати його грубкою або мангалом для барбекю. Навіс відкритого пита дозволяє з легкість потрапляти в зону відпочинку з будь-якої його боку, немає необхідності долати перешкоди у вигляді огорож.

В якості покрівельного матеріалу використана композитна черепиця імпортного виробництва.

Наша компанія WOODWILD пропонує вам розглянути пропозицію по будівництву дерев'яного навісу моделі "Веселий рибалка" як сами швидкий і простий спосіб організації накритою майданчика. Використання натуральних матеріалів наблизить вас до самоти з природою.

З усіх питань относітельсно будівництва навісів з дерева ви можете звернеться до нас в офіс за адресою м.Київ, вул. Крайня 1в, або зателефонувати нам за тел: (044) 222 - 70 - 21; (098) 264 - 21 - 21; & nbsp; (050) 810 - 19 - 23; Також ми з радістю відправимо до вас нашого представника для вимірів.

▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: