Вибрати параметри товару
Производитель окна
Осі повороту
  • 1 (19)
  • 2 (4)
 

Мансардні вікна

Ціна від: 0.00грн.
Терраса Velux
Ціна від: 0.00грн.
Мансардне вікно Velux SOLAR
Ціна від: 0.00грн.
Мансардне вікно Velux INTEGRA
Ціна від: 0.00грн.
Мансардне вікно Velux GZL 1059D
Ціна від: 0.00грн.
Мансардне вікно Velux GPU 0073
Ціна від: 0.00грн.
Мансардне вікно Velux GPL 3073
Ціна від: 0.00грн.
Мансардне вікно Velux GHL 3073
Ціна від: 0.00грн.
Мансардне вікно Velux GGU 0073
Ціна від: 0.00грн.
Мансардне вікно Velux GGL 3073
Ціна від: 0.00грн.
Мансардне вікно Velux GGL 3065
Ціна від: 0.00грн.
Мансардне вікно Velux GGL 3041Q
Ціна від: 0.00грн.
Мансардне вікно Roto Designo R8
Ціна від: 0.00грн.
Мансардне вікно Roto Designo R7
Ціна від: 0.00грн.
Мансардне вікно Roto Designo R4
Ціна від: 0.00грн.
Мансардне вікно Fakro PTP U3
Ціна від: 0.00грн.
Мансардне вікно Fakro FTU-V U3
Ціна від: 0.00грн.
Мансардне вікно Fakro FTT U6
Ціна від: 0.00грн.
Вікно-балкон GDL CABRIO
Ціна від: 0.00грн.
Вікно-балкон FGH-V Galeria

Вікна, що вбудовуються в поверхню покрівлі, застосовувані на горищах, які переобладнані під приміщення для житла, називають мансардними. Такі вікна виробляються в різних форматах і мають розміри, які підходять для різноманітних кутів нахилу даху і для типового відстані між кроквами.

Купити мансардні вікна в Києві Мансардні вікна легко монтувати практично на всіх типах скатних і плоских покрівель, з нахилом 20-90 градусів.
Вікна в мансардах здатні пропускати вдвічі більше світла, ніж звичайні вікна. Висота мансардного вікна залежить від того, який кут нахилу даху: чим більше кут - тим менше вікно. Допустимої шириною є відстань між кроквами.

Вікна в покрівлі повинні мати певні параметри: звуко- і теплоізоляція, герметичність при проходженні зливових дощів і запобігання проникнення повітря всередину приміщення при закритих вікнах.

Важливо і правильне скління мансардних вікон, так як склопакет повинен витримувати навантаження ударів граду або тяжкість лежачого снігу, або не пропускати талу або дощову воду, що стікає по даху. Для цього проводиться армування фольгою зовнішнього скла в склопакеті або встановлюються загартовані стекла.

Типи мансардних вікон.


1. Поворотні вікна. Цей тип вікон найбільш поширений. Поворотне вікно відкривається при повороті стулки навколо вертикальної осі. Горизонтальна вісь вікна розташовується в центрі стулки або трохи вище, що дозволяє відчиненого вікна неутворювати виступ всередину приміщення.

Поворотні вікна дають можливість повноцінно використовувати вільну площу під вікном, а оборот стулки на 180 градусів дозволяє спростити миття зовнішньої сторони скла.

Такий тип вікна встановлюється так, щоб голова стоїть людини перебувала на рівні осі обертання стулки. Відкриваються поворотні вікна за допомогою ручок, що знаходяться переважно в нижній частині рами. Стулки оснащуються пружинами і приводами, що запобігають незаплановане закриття вікна.

2. Поворотно-відкидні вікна. Вікна мансарди такого типу можна відкривати двома способами: можна відкрити стулку зверху, а можна за допомогою важелів підняти нижній край стулки, обернувши її навколо осі верхнього краю.

3. Похило-зсувні вікна: при відкритті стулка піднімається і відсувається в сторону.

4. Орні вікна розділяються на лівосторонні і правосторонні. Найчастіше такі вікна використовуються в якості люків і оснащені системою блокування, яка запобігає випадкове закриття вікна.

5. невідкриваються «глухі» вікна використовуються для надходження світла в мансарду або горище.

6. Фронтонні вікна встановлюються при вертикально розташованих фронтонах і приєднуються до мансардному вікна
фронтони коміром. Ці вікна відкривають широкий огляд околиць і покращують освітлення підпокрівельних приміщень. Фронтонні вікна мають систему блокіраторів, що не дозволяють відкрити вікно повністю.

Як аксесуари для мансардних вікон використовуються рулонні штори, ролети і жалюзі, а також зовнішні навіси і протизламні пристрою.

& nbsp;

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: