Композитна терасна дошка (Legro Ultra natural) Легро Ультра натурал

Композитна терасна дошка (Legro Ultra natural) Легро Ультра натурал
Ціна від:2 937.50грн. /м.кв.
Композитна терасна дошка (Legro Ultra natural) Легро Ультра натурал Композитна терасна дошка (Legro Ultra natural) Легро Ультра натурал
Заказать обратный звонок
Модель: Legro Ultra natural

Терасна дошка (декінг) з Угорщини - Legro Ultra Natural (Легро ультра натурал) має двошарову структуру. Така особливість надає можливість архітекторам і дизайнерам втілити в життя найсміливіші ідеї та рішення. Вартість терасної дошки Легро в Києві може залежати від багатьох факторів, але ми намагаємося тримати ціну в найдоступніших рамках.

Варто сказати що напевно головна особливість саме моделі Ультра натурал (Legro Ultra Natural) є використання в якості покриття матеріалу підвищеної міцності, причому це покриття нанесено на всі площини терасної дошки, крім захисної функції це покриття виконує роль ізоляційного матеріалу , а це впливає і на довговічність, зносостійкість, відмінно протистоїть процесам гниття, і оберігає дошку від грибка.

Список основних переваг терасної дошки Legro Ultra Natural

- Двостороння зносостійка поверхня (фактура)

- Мінімальність обслуговування

- Стійкість до впливів органіки

- Стійкість до впливів зовнішнього середовища

Терасна дошка Легро ультра натурал має кілька кольорів, які не вигоряють на сонці і не втрачають своєї привабливості протягом усього терміну експлуатації, домогтися такого результату вийшло завдяки використанню сучасного методу забарвлення - 3D.

Купити терасну дошку компанії Легро ви можете у нашої компанії WOODWILD за досить низькою ціною. На всі ваші запитання з радістю дадуть фахівці нашої компанії. Ми завжди вам раді!

Монтаж терасної дошки Легро ультра натурал

Для збереження гарантії та якісного правильного монтажу терасної дошки, наша компанія рекомендує вам скористатися послугами професіоналів. Наші фахівці якісно, ​​швидко та економно проведуть монтаж декинга (терасної системи) за зовсім осудним доступними цінами.

Якщо все ж ви хочете робити монтаж терасної системи Legro Ultra Natural самостійно, проконсультуйтеся у фахівців як краще це робити. Варто пам'ятати, що в кожній справі існує цілий ряд технічних рішень і нюансів, про які знають тільки майстри з багаторічним досвідом. Замовити монтаж терасної дошки ви можете, просто зателефонувавши до компанії WOODWILD.

Характеристики терасної дошки
Деревна складова 50%
Щільність 100 г/м.куб.
Аддитиви 5%
Поліпропелен 45%
Максимальне навантаження на точку площі 200 кг/см.кв.
Максимальне навантаження на одиницю площі 1000 кг/м.кв.
▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: