Композитна терасна дошка Мірадекс

Композитна терасна дошка Мірадекс
Ціна від:1 575.00грн. /шт.
Композитна терасна дошка Мірадекс Композитна терасна дошка Мірадекс Композитна терасна дошка Мірадекс

Представляємо вашій увазі якісну терасну дошку Mirradex, Малазійського виробництва. <Сильний> Купити терасну дошку Mirradex ви можете за допомогою нашої компанії WOODWILD, у нас доступні ціни на терасові системи. Також наша компанія надає вам послуги з монтажу терасної дошки кваліфікованими майстрами.

 

Красива приємна тактильно <сильний> терасна дошка Мірадекс надає вам можливість створити затишний куточок на прибудинковій території з екзотичних порід дерева. Ви ніколи не пораните ноги бігаючи з дітьми навколо басейну босоніж.

 

 <Сильний> Терасна дошка Мірадекс (Mirradex) проводиться шляхом компонування полімерних матеріалів і деревної стружки, в результаті чого виходить дуже якісно довговічне покриття, що запобігає ковзанню навіть будучи в мокрому стані.

 

<Р> Метод гарячої екструзії, який застосовується при створенні даного будівельного матеріалу виключає наявність швів і стиків, дошка йде безперервно і по досягненні заданого розміру обрізається спеціальним ножем (гільйотиною).

 

Основні переваги терасної дошки Мірадекс

Чи не піддається впливу комах, плісняви, грибків

 

 - Гладка приємна поверхня

 

 - Не деформується в процесі експлуатації

 

 - Не вимагає додаткових обробок і забарвлення

 

 - Легка

 

 - Просто монтується

 

Монтаж терасної дошки ДПК Мірадекс (Mirradex)

Терасна дошка Мірадекс монтується на каркас з лаг за допомогою спеціальних кліпс, це дозволяє міцно прикріпити дошку до основи (до каркаса тераси), всі проміжки між дошками однакового розміру, прискорює процес монтування. За великим рахунком монтаж терасної системи Мірадекс це більше забава, ніж виснажлива робота.

 

Терасна дошка Мірадекс широко застосовується для створення терас особистого і громадського користування, майданчиків біля розважальних закладів, дуже добре зарекомендувала себе при створенні площадки навколо басейнів.

 

За всіх питаннях ви можете звертатися до нас у компанію WOODWILD ми з радістю відповімо, підкажемо, порадимо, продамо, і побудуємо!

 

Характеристики терасної дошки
Деревна складова 50%
Щільність 0,95 г/см.куб.
Аддитиви 5%
Поліпропелен 45%
Максимальне навантаження на точку площі 150 кг/см.кв
Максимальне навантаження на одиницю площі 500 кг/м.кв
Стабілізація кольору після першого місяця використання 5-15%
▲

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: